pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Blockchain. Rewolucja

Autor książki:

Don Tapscott, Alex Tapscott

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 316 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788301201296
ISBN: 978-83-0120-129-6
Data: 2018-12-17
81.02 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Stoimy u progu cyfrowej rewolucji, która prawdopodobnie odmieni oblicze światowej ekonomii. Blockchain umożliwia stworzenie niemal całkowicie bezpiecznego strumienia danych. I choć na razie wykorzystywany jest przeważnie na rynku kryptowalut, to potencjał tej technologii jest w zasadzie nieograniczony. Blockchain może stać się podstawą do stworzenia internetu wartości, w którym dane, informacje, szczegóły transakcji czy prawa autorskie będą bezpieczne, niepodrabialne i dostępne z każdego komputera podłączonego do siedzi. Don Tapscott, jeden z najbardziej wpływowych teoretyków biznesu na świecie, oraz Alex Tapscott, przedsiębiorca działający w branży IT, opisują rzeczywistość, w której nowa technologia odegra kluczową rolę.

"Blockchain. Rewolucja" to książka napisana przez wizjonerów dla wszystkich, którzy wypatrują nadchodzącej zmiany. Tapscottowie pokazują, że dysponujemy technologią, która może odmienić świat. Nieważne, czy jesteś programistą, prawnikiem, pisarzem lub pracujesz w sektorze finansowym, tworzysz muzykę, malujesz czy prowadzisz badania naukowe. Rewolucja cię nie ominie.

Książka "Blockchain. Rewolucja" - Don Tapscott, Alex Tapscott - oprawa miękka - Wydawnictwo Naukowe PWN. Książka posiada 316 stron i została wydana w 2018 r. Cena 81.02 zł. Zapraszamy na zakupy!