pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Uczeń czarnoksiężnika, czyli społeczna historia marketingu

Autor książki:

Anna Giza-Poleszczuk

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 332 s.
Wymiar: 235x162 mm
EAN: 9788323525332
ISBN: 978-83-2352-533-2
Data: 2016-12-20
37.47 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Autorka ukazuje w wielostronnym i wielopłaszczyznowym ujęciu ewolucję marketingu i konsekwencje tej ewolucji dla firm, gospodarki rynkowej oraz ekonomii jako dyscypliny. Porusza kwestię, jakie zmiany w tych obszarach warunkują rozwój praktyk marketingowych. Rzeczowo przedstawia zjawiska i procesy generowane przez marketing, ilustrując je odpowiednimi, obrazowymi przykładami. Poza kontekstem ekonomicznym i społecznym uwzględnia w swej analizie kontekst kulturowy, dzięki czemu książka włącza się w nurt tak obecnie - w dobie niewygasłego jeszcze kryzysu ekonomicznego - potrzebnych monograficznych, całościowych ujęć długofalowego rozwoju kluczowych obszarów gospodarki rynkowej.

Jest to publikacja ważna nie tylko dla badaczy i ekspertów zajmujących się marketingiem, ale przede wszystkim dla tych, którzy zajmują się innymi obszarami gospodarki. Mogą dzięki tej pracy szerzej i wszechstronniej spojrzeć na interesujące ich zagadnienia. Nie dotyczy to tylko ekonomistów, ale także socjologów i psychologów, a w zasadzie przedstawicieli wszystkich nauk społecznych.

Książka "Uczeń czarnoksiężnika, czyli społeczna historia marketingu" - Anna Giza-Poleszczuk - oprawa miękka - Wydawnictwo Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego. Książka posiada 332 stron i została wydana w 2017 r. Cena 37.47 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.