pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Trzy razy m

Autor książki:

Justyna Chrobak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 322 s.
EAN: 9788381472388
ISBN: 978-83-8147-238-8
Data: 2019-01-24
28.48 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

"Nikt nie potrafi bezbłędnie zaprojektować sobie życia
Kiedy życie 27-letniej Małgosi rozpada się w drobny mak, dziewczyna postanawia w raz na zawsze odciąć się od przeszłości. Wyjeżdża z Wrocławia i zatrzymuje się u starszej siostry, która pomaga jej stanąć na nogi. Nowe otoczenie, nowi ludzie, nowa praca... Małgosia czuje, że właśnie rozpoczyna się kolejny rozdział jej życia i jest z tego dumna. Nawet niesympatyczny szef nie stanowi dla niej większego problemu. Ale jak to zwykle z przeszłością bywa, ta lubi powracać w najmniej odpowiednich momentach. Dlatego pewnego dnia dziewczyna będzie musiała raz jeszcze spojrzeć w twarz mężczyźnie, od którego starała się uciec...

Czy to, co wywalczyła dla siebie w nowym miejscu, przepadnie? Czy czarne chmury, które się nad nią zbierają, przyniosą w końcu oczyszczającą burzę?
Klasyczna historia o miłości Kopciuszka i niezbyt sympatycznego księcia, który niespodziewanie staje się jej szefem. Lekka i przyjemna jak spacer po ogrodzie pełnym kwiatów. Taka właśnie jest powieść Justyny Chrobak.

Agata Czykierda-Grabowska, pisarka
Gdy rozsypuje się nasze życie, szukamy wsparcia u najbliższych. W ten właśnie sposób Gosia znajduje się w Bielsku-Białej u siostry. Czy uda jej się odbudować swój świat? Czy jej życie rozkwitnie? Justyna Chrobak wraca do czytelników z trzecią książką, a ja już czekam na następne!
Katarzyna Bieńkowska, poligon-domowy.blogspot.com
Justyna Chrobak - bielszczanka, od zawsze kochająca otaczające ją z każdej strony góry. Debiutowała w 2011 roku powieścią obyczajową "Zapach miłości". W 2018 roku wydała pierwszy tom sagi z elementami fantasy "Córka lasu", która już niedługo doczeka się kontynuacji. Uwielbia czytać książki przepełnione emocjami i do tego samego dąży, pisząc swoje własne historie."

Książka "Trzy razy m" - Justyna Chrobak - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 322 stron i została wydana w 2018 r. Cena 28.48 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.