pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Dopóki starczy mi sił
Tytuł książki:

Dopóki starczy mi sił

Autor książki:

Karolina Klimkiewicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 286 s.
EAN: 9788381474788
ISBN: 978-83-8147-478-8
Data: 2019-07-08
21.80  31.99  10.19 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

"Historia dziewczyny o wielu imionach, pozbawionej teraźniejszości i przyszłości. A także o potędze miłości zdolnej je odzyskać.

Wyobraź sobie życie, w którym ciągle musisz grać kogoś innego. Tkwisz w zaklętym kręgu przemian: co trzy miesiące nowe imię i nazwisko, nowy kolor oczu i włosów, nowe plany na przyszłość, nowe mieszkanie?
Zola Henderson i jej ciotka Camilla wiedzą, jak to jest, gdy tracisz tożsamość. Od siedmiu lat razem uciekają przed demonami przeszłości. Wcielając się w coraz to inne osoby, nie posiadają niczego na stałe, a ich życie jest jedną wielką iluzją.

Wszystko zaczyna się zmieniać, gdy przeprowadzają się do małego nadmorskiego miasteczka. Jonesport okazuje się ich przekleństwem, ale i jedyną szansą na odzyskanie wolności. Jak wysoką cenę będą musiały zapłacić za odzyskanie swojego prawdziwego ja?
Gdybym spotkała anioła, chwyciłabym go mocno za skrzydła i ściągnęła na ziemię. Zamknęłabym go w klatce i nie wypuściła, dopóki by mi ciebie nie oddał. Rozkazałabym Bogu, żeby mi cię zwrócił lub zabrał ze sobą. Życie ze świadomością, że odszedłeś, nie ma najmniejszego sensu, pozbawione jest barw, których tak potrzebuję, by trwać.

Karolina Klimkiewicz - polska pisarka młodego pokolenia. Do tej pory ukazały się jej dwie powieści Jeśli tylko... i pierwsza część cyklu Bieszczadzka Rapsodia. Terapeutka rodziny, studentka psychologii klinicznej oraz doktorantka. Prywatnie mama i żona. Kocha jesienne, deszczowe wieczory i herbatę z cytryną."

Książka "Dopóki starczy mi sił" - Karolina Klimkiewicz - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 286 stron i została wydana w 2019 r. Cena 21.80 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Karolina Klimkiewicz - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Na przekór - okładka książki

Na przekór

Agata Polte
Lato wśród wydm - okładka książki

Lato wśród wydm

Agnieszka Krawczyk
Pchła - okładka książki

Pchła

Anna Potyra
Z ciszy - okładka książki

Z ciszy

Martyna Senator
My Secret Youtube Life - okładka książki

My Secret Youtube Life

Charlotte Seager
Produkty podobne:
Blask - okładka książki

Blask

Margaret Mazzantini
Śliski - okładka książki

Śliski

Paweł Kornew
Niewierny - okładka książki

Niewierny

Diane Brasseur
Wszystko przed nami - okładka książki

Wszystko przed nami

Samantha Young