pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kiedy wrócę

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 209x130 mm
EAN: 9788380838659
ISBN: 978-83-8083-865-9
Data: 2018-04-18
24.13 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Opis książki:

"Mateusz wyjeżdża na Podkarpacie i tam spotyka dziewczynę, która skrywa koszmarną tajemnicę. Kosma nie może wybaczyć sobie tego, co się stało i odsuwa się od Matyldy. Wojtek i Ewelina wyjeżdżają z Rokietnicy, a Leon i Weronika stają przed bardzo poważnym wyborem. Znowu niewyjaśnione, zadawnione spory zdają się wpływać na życie młodych ludzi, a tajemnice z przeszłości nadal ciążą nad bohaterami niczym okrutne widmo sprzed lat. Czy miłość jest na tyle mocna, że poradzi sobie z ludzką nienawiścią i złem w czystej postaci?
"Kiedy wrócę" to dramatyczny drugi tom dylogii o młodości, zdradzie, zemście i bolesnych meandrach życia.

Przed lekturą tej książki uzupełnij zapas chusteczek i czekolady. Ta książka jest idealnym dopełnieniem Kiedy zniknę. Gorąco polecam!
Ewelina Nawara, www.myfairybookworld.blogspot.com
To niebywałe! W walce pomiędzy czytelnikiem a autorką, Agnieszka Lingas-Łoniewska wygrywa za każdym razem, a ja nie mogę pozbierać się przez kilka dni.

Ania Makieła, www.spadlomizregala.pl

Agnieszka Lingas-Łoniewska - wrocławska pisarka tworząca powieści łączące sensację i kryminał z romansem, zwana przez swoich czytelników "Dilerką Emocji".

Autorka ponad dwudziestu powieści i współautorka kilku antologii.

Założycielka projektów "Czytajmy Polskich Autorów" oraz "Pisarka czyta". Wspiera fundacje prozwierzęce i schroniska, zbierając na licznych spotkaniach autorskich karmę w akcji "Karma zamiast kwiatka". Ma fanklub czytelniczy, zwany "Sektą Agnes."

Książka "Kiedy wrócę" - Agnieszka Lingas-Łoniewska - oprawa miękka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2018 r. Cena 24.13 zł. Zapraszamy na zakupy!