pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Córka lasu

Autor książki:

Justyna Chrobak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Kufer
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 242 s.
Wymiar: 122x210 mm
EAN: 9788395017902
ISBN: 978-83-9501-790-2
Data: 2018-05-11
21.88 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Czy sen może zmienić nasze życie? Czy możemy tęsknić za tym, co poznaliśmy w trakcie nocnych marzeń? Czy sen może okazać się bardziej prawdziwy, niż otaczająca nas rzeczywistość?
Wyrusz w podróż z Ryann i odkryj razem z nią krainę Nesbero. Po tej wędrówce nic już nie będzie takie samo.

Rozpoczynająca studia Ryann zaczyna mieć koszmary, które wywracają jej życie do góry nogami. Kiedy jej przybrani rodzice się o tym dowiadują, zaskakują ją swoją nerwową reakcją. Wystraszona dziewczyna, zostaje wysłana w podróż z lekarzem, bliskim przyjacielem rodziny. Jej bliscy twierdzą, że grozi jej ponowne zapadnięcie w śpiączkę. Celem podróży ma być klinika, gdzie specjaliści mają pomóc, by nie wrócił stan śpiączki, w której spędziła ponoć kilka lat swojego dzieciństwa.

Dokąd zaprowadzi ją ta podróż? Kogo tam spotka? I co z jej dotychczasowego życia okaże się prawdą, a co kłamstwem?
W miejscu, do którego trafi pozna ludzi, którzy okażą się jej bliżsi niż mogłaby przypuszczać. Zobaczy rzeczy, o których jej się nie śniło. Doświadczy uczuć, których nie będzie potrafiła długo zrozumieć.

Książka "Córka lasu" - Justyna Chrobak - oprawa miękka - Wydawnictwo Kufer. Książka posiada 242 stron i została wydana w 2018 r. Cena 21.88 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.