pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Tresura. Kulisy lewicowej indoktrynacji

Autor książki:

Łukasz Winiarski

Dane szczegółowe:
Wydawca: 3S MEDIA
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 330 s.
EAN: 9788367135061
ISBN: 978-83-6713-506-1
Data: 2023-01-12
50.96 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Druga książka autora bestsellera pt. "Manifest antykomunistyczny"! - Tą książką Razprozak gasi lewactwo jak peta w kiblu - mówi Tomasz Sommer - używając jego własnego określenia zawartego w jej tekście. Lewicowa i marksistowska propaganda dopływa do nas codziennie i wszystkimi kanałami. Razprozak dokonuje jej brutalnej wiwisekcji pokazując, że w żadnym medium nie jesteśmy bezpieczni, bo tresura trwa codziennie, w każdej minucie i sekundzie! "Tresura" Razprozaka to genialna szczepionka na tę zarazę! Ona, w odróżnieniu od szprycy, działa naprawdę!

Autor zadeklarował, że podpisze WSZYSTKIE książki zakupione w przedsprzedaży, ale TYLKO jeśli sprzeda się ich powyżej 4 tysięcy :)

Łukasz Winiarski identyfikuje się jako chrześcijanin, konserwatysta i narodowiec. Popularność zdobył dzięki wpisom na facebookowym profilu ,,Raz prozą, raz rymem - walczymy z propagandowym reżimem, gdzie jego wpisy śledzi 150 tysięcy odbiorców - to jeden z wielu profilów, któremu amerykański monopolista radykalnie obcina zasięgi z powodu prezentowania opinii niepoprawnych politycznie i wychylających się poza "jedyną słuszną", lewicową narrację. Publikował felietony również w dwutygodniku ,,Najwyższy CZAS! oraz na portalu w Sensie.pl

Książka "Tresura. Kulisy lewicowej indoktrynacji" - Łukasz Winiarski - oprawa miękka - Wydawnictwo 3S MEDIA. Książka posiada 330 stron i została wydana w 2023 r. Cena 50.96 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.