pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Terapia ręki od A do Z. Grafomotoryczne ulice

Dane szczegółowe:
Wydawca: HARMONIA
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 20 s.
Wymiar: 295x205 mm
EAN: 9788380802025
ISBN: 978-83-8080-202-5
Data: 2019-04-18
15.86 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Program Terapia ręki od A do Z ma na celu ograniczenie problemów dzieci z pisaniem ręcznym oraz przygotowanie maluchów do nabycia tej umiejętności. Przeznaczony jest dla rodziców i pedagogów, wychowawców pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym, u których występują trudności grafomotoryczne. Może również posłużyć jako materiał treningowy przed rozpoczęciem nauki pisania.

Grafomotoryczne ulice to druga część zestawu Terapia ręki? Składa się z 19 kart, które zostały zaprojektowane tak, by stanowić uzupełnienie ćwiczeń grafomotorycznych w domu lub w szkole, łącząc naukę pisania z zabawą. Plansze można położyć na podłodze, na biurku, na ławce w szkole czy też przykleić do ściany, tablicy. Dziecko, prowadząc swój palec po przedstawionej na planszy ścieżce bądź wodząc po niej trzymaną w dłoni piłką, samochodem, kredką, doskonali ruchy podobne do tych, które wykonuje podczas pisania. W ten sposób usprawnia rotację w przedramieniu oraz trenuje chwyt pisarski, który poprawia precyzję i estetykę pisania. Dodatkowo doskonali: automatyzm pisania, koordynację wzrokowo-ruchową oraz fiksację wzroku na poruszającym się przedmiocie.

Książka "Terapia ręki od A do Z. Grafomotoryczne ulice" - Jacek Szmalec, Dariusz Wyszyński - oprawa miękka - Wydawnictwo HARMONIA. Książka posiada 20 stron i została wydana w 2019 r. Cena 15.86 zł. Zapraszamy na zakupy!