pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Odgłosy przyrody. Zagadki obrazkowo-dzwiękowe

Dane szczegółowe:
Wydawca: HARMONIA
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 40 s.
Wymiar: 220x305 mm
EAN: 9788371344077
ISBN: 978-83-7134-407-7
Data: 2010-04-28
30.28 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Odgłosy przyrody. Zagadki obrazkowo-dzwiękowe - opis książki:

W tej publikacji znajduje się 20 zagadek. Każda składa się ze ścieżki dźwiękowej oraz karty ze zdjęciami. Jedna zagadka to 3 dźwięki.
Na początku zabawy wybieramy jedną zagadkę i rozkładamy pomieszane kartoniki przed dzieckiem. Prezentujemy mu odpowiednią ścieżkę dźwiękową. Maluch układa obrazki i wkłada je do kieszonek. Jeśli dziecko prawidłowo rozwiązało zagadkę, po odwróceniu planszy otrzyma nagrodę: obrazek tematycznie związany z zadaniem.
Zagadki dotyczą rzeczy znanych i bliskich dziecku, takich jak najczęstsze zjawiska pogodowe czy lubiane przez maluchy zwierzęta. Dzięki nim można jednak poszerzać wiedzę małego człowieka. Układając obrazki, dziecko może na przykład zobaczyć, jak wygląda słowik, a na kolejnym spacerze spróbować poznać jego trele. Rozwiązywanie zagadek może być także doskonałym wstępem do rozmowy.
Odgłosy przyrody to pozycja przeznaczona dla najmłodszych dzieci, które dzięki niej nauczą się czegoś nowego, udoskonalą swoje zdolności słuchowe i będą się wspaniale bawić.
Uzupełnieniem publikacji jest płyta "Odgłosy przyrody. Zagadki obrazkowo – dźwiękowe”.

Książka „Odgłosy przyrody. Zagadki obrazkowo-dzwiękowe” - oprawa miękka - Wydawnictwo HARMONIA. Książka posiada 40 stron i została wydana w 2013 r. Cena 30.28 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Odgłosy przyrody. Zagadki obrazkowo-dzwiękowe"
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Dawniej a dziś - okładka książki
Dawniej a dziś Józef Częścik