pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Tak smakuje miłość

Autor książki:

Agata Przybyłek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czwarta Strona
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 352 s.
EAN: 9788366278332
ISBN: 978-83-6627-833-2
Data: 2019-09-17
26.46 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Podobno ludzie mogą popełnić dwa błędy po rozstaniu. Albo uciekają od świata i ludzi, albo zbyt szybko wchodzą w kolejne związki. Ola zamierza popełnić je oba. Tylko który najpierw?
Teściowa Oli odkryła na stare lata nową pasję - wróżbiarstwo. Któregoś dnia stawia karty swojemu synowi. Niestety, przyszłość jawi się w czarnych barwach. Za radą kart (i mamusi), mąż Oli odchodzi.

Choć Ola jest znaną blogerką kulinarną i nie istnieje danie, którego nie potrafiłabym przygotować, nie zna tego najważniejszego przepisu - na miłość?
Ola wraca w rodzinne strony, by wyremontować stary dom pośrodku lasu i obiecuje wyjść za pierwszego mężczyznę, który zechce tam z nią zamieszkać. Przychodzi jej do głowy tylko jeden zawód, jaki pozwala na pracę w dowolnym miejscu - pisarz. Choć pomysł był tylko żartem, niedługo później na horyzoncie pojawia się młody i przystojny autor powieści z dreszczykiem?
Pierwsza część nowej serii Agaty Przybyłek o miłości, która ma wiele smaków.

Książka "Tak smakuje miłość" - Agata Przybyłek - oprawa miękka - Wydawnictwo Czwarta Strona. Książka posiada 352 stron i została wydana w 2019 r. Cena 26.46 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.