pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Szkoła na miarę ucznia z dysleksją
Tytuł książki:

Szkoła na miarę ucznia z dysleksją

Autor książki:

Teresa Wejner-Jaworska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Difin
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 226 s.
Wymiar: 250x176 mm
EAN: 9788380856691
ISBN: 978-83-8085-669-1
Data: 2020-10-08
46.74  47.28  0.54 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Szkoła na miarę ucznia z dysleksją - opis książki:

Monografia zawiera duży zasób wiedzy na temat dysleksji oraz praktyczne propozycje dotyczące dostosowania wymagań edukacyjnych do uczniów z dysleksją rozwojową na poziomach wszystkich etapów edukacyjnych.
Publikacja przedstawia działania podejmowane i wypracowane przez szkoły, które są propozycjami praktycznych rozwiązań w kwestii dostosowania wymagań edukacyjnych do uczniów z dysleksją. Ukazuje pracę nauczycieli oraz ich skutki przynoszące realne korzyści dla ucznia w obszarze samooceny oraz relacjach nauczycieluczeń.
Książka przedstawia ocenę oraz oczekiwania rodziców wobec szkół oraz przybliża obraz uczniów z dysleksją rozwojową, ukazując ich samoocenę, relacje z rówieśnikami i marzenia.
Publikacja jest kierowana do wizytatorów, dyrektorów szkół, nauczycieli, terapeutów, rodziców dzieci z dysleksją oraz osób z dysleksją.
Teresa Wejner-Jaworska dr hab., pedagog, psycholog, terapeuta, przewodnicząca łódzkiego oddziału Polskiego Towarzystwa Dysleksji, przez wiele lat główny specjalista w Biurze Rzecznika Praw Dziecka, adiunkt w Wyższej Szkole Pedagogicznej, Wyższej Szkole Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych oraz Uczelni Nauk Społecznych. Jej zainteresowania badawcze koncentrują się wokół dysleksji, ADHD, diagnozy psychologiczno-pedagogicznej.

Książka "Szkoła na miarę ucznia z dysleksją" - Teresa Wejner-Jaworska - oprawa miękka - Wydawnictwo Difin. Książka posiada 226 stron i została wydana w 2020 r. Cena 46.74 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]