pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Szczerze oddana

Autor książki:

Pekka Hiltunen

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 508 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788377851562
ISBN: 978-83-7785-156-2
Data: 2014-02-25
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Ekscytujący thriller psychologiczny ukaże ci głęboko skrywane, mroczne oblicze Londynu...

Młoda kobieta została okrutnie zamordowana, a jej okaleczone ciało porzucono w bagażniku samochodu w samym centrum Londynu jako ostrzeżenie dla innych. Lia, graficzka komputerowa, staje się świadkiem tej makabrycznej sceny i jest równie wstrząśnięta, jak inni mieszkańcy miasta.

Wkrótce policyjne śledztwo staje w miejscu i historia znika z nagłówków gazet. Lia nie przestaje jednak o niej myśleć. Kiedy więc w nocnym barze spotyka Mari, czuje, że połączył je los i trapiące ją koszmary w końcu znajdą rozwiązanie. Nowo poznana Finka posiada niezwykłe umiejętności: potrafi czytać ludzi - przenika ich najbardziej skryte myśli i przewiduje działania. Kieruje niewielką grupą specjalistów, którzy pomagają ludziom w sprawach, w których policja była bezradna, a gdzie pomóc mogą wyłącznie niezwykłe i bezcenne zdolności Mari.

Lia i Mari wspólnie wkraczają na niebezpieczne terytorium mordercy - wkrótce przekonują się, że nie było to zwykłe zabójstwo, ale element mrocznej i okrutnej intrygi.

Książka "Szczerze oddana" - Pekka Hiltunen - oprawa miękka - Wydawnictwo Zysk i S-ka. Książka posiada 508 stron i została wydana w 2014 r.