pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

To, o czym nie wiesz

Autor książki:

Joann Chaney

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 398 s.
Wymiar: 145x215 mm
EAN: 9788381160988
ISBN: 978-83-8116-098-8
Data: 2017-07-17
30.78 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Znakomicie napisany mroczny thriller o szalonym seryjnymi zabójcy i parze nietypowych detektywów
Detektyw z Denver, Paul Hoskins, nie był ofiarą seryjnego mordercy, Jacky Seever a. Hoskinsowi udało się rozwiązać jego sprawę, ale nie umie on pozbyć się wewnętrznych poranień. Przed sprawą Seever a był innym człowiekiem. Lepszym człowiekiem. Seever wydarł jednak lepszą część jego jestestwa.

Sammie Peterson była asem reportażu, która zasłynęła dzięki historii o trzydziestu trzech ciałach znalezionych w zakamarkach domu Jacky Seever a. Teraz bierze środki antydepresyjne i pracuje, sprzedając kosmetyki.

Seever został skazany i w więzieniu oczekuje na wykonanie wyroku. Minęło siedem lat i w mieście pojawia się nowy przybysz, naśladowca, którego zbrodnie przerażająco przypominają te popełnione przez Seever a. Hoskins i Peterson ponownie zostają zaangażowani w śledztwo?
"Wspaniałe postacie, spektakularne dialogi, chwytliwa, przerażająca fabuła plus błyski humoru dla chwilowego oddechu. Ta książka ma wszystko to, co powinien mieć rasowy thriller. Trudno uwierzyć, że to debiutancka powieść Chaney"
Chris Pavone, autor bestsellerów Podróżnik i Wypadek

Książka "To, o czym nie wiesz" - Joann Chaney - oprawa miękka - Wydawnictwo Zysk i S-ka. Książka posiada 398 stron i została wydana w 2017 r. Cena 30.78 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.