pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Milcząca ofiara

Autor książki:

Caroline Mitchell

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 354 s.
Wymiar: 145x215 mm
EAN: 9788381165716
ISBN: 978-83-8116-571-6
Data: 2019-03-05
28.24 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Emocjonujący thriller psychologiczny o mrocznych rodzinnych sekretach, o których lepiej byłoby zapomnieć?
Emma jest kochającą żoną, oddaną matką i mimowolną zabójczynią. Przez kilka lat ukrywała zwłoki swojego nauczyciela, który ją uwiódł, gdy była nastolatką.

Ten sekret mógłby pozostać nadal ukryty, gdyby tylko jej życie było mniej perfekcyjne. Awans męża Emmy, Alexa, oznacza jednak, że wraz z małym synkiem będą się mogli przeprowadzić do większego domu. A ponieważ starą posiadłość trzeba sprzedać, Emma stwierdza, że nie może wyjechać pozostawiając za sobą ciało - ostatni ślad swojej zemsty...

Tyle że... Gdy wraca do płytkiego grobu w ogrodzie, odkrywa, że jest pusty. Zwłoki zniknęły.

Spanikowana wyznaje wszystko mężowi. Ale to tylko początek historii. Wkrótce Alex odkryje wiele szczegółów związanych z przeszłością żony i spraw, o których wolałby wiedzieć wcześniej. A o innych wolałby nie wiedzieć w ogóle?
"W powieści Milcząca ofiara akcja toczy się szybko, obfituje w liczne zwroty i zdarzenia z życia bohaterów, których opisy zmroziły mnie do cna... Przeczytałem tę książkę błyskawicznie i z wielką przyjemnością!".

Robert Bryndza, autor Dziewczyny w lodzie
"Powieść, która wciąga i trzyma w napięciu do ostatniej strony. Historia opowiedziana z perspektywy trojga bohaterów w kilku płaszczyznach czasowych oznacza, że do końca nie wiemy, kto mówi prawdę, komu zaufać i na czym stoimy - aż do niesamowitej kulminacji, która zadowoli absolutnie każdego czytelnika. Wspaniały thriller psychologiczny!".

John Marrs, autor Dopasowanych

Książka "Milcząca ofiara" - Caroline Mitchell - oprawa miękka - Wydawnictwo Zysk i S-ka. Książka posiada 354 stron i została wydana w 2019 r. Cena 28.24 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.