pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Szatan z siódmej klasy

Autor książki:

Kornel Makuszyński

Dane szczegółowe:
Wydawca: Greg
Rok wyd.: 2024
Oprawa: twarda
Ilość stron: 284 s.
Wymiar: 175x250 mm
EAN: 9788381861427
ISBN: 978-83-8186-142-7
Data: 2024-04-17
17.91 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Szatan z siódmej klasy w serii Kolorowa Klasyka to najpiękniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku! Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka. Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna. Wydanie zawiera pełny tekst utworu, bez skrótów i cięć w treści. Wydanie to nie zawiera opracowania.

Na tropie... znikających drzwi
Adam Cisowski - siódmoklasista o nieprzeciętnym sprycie, który zapewnił mu przydomek szatana - rozwiąże każdą zagadkę i zawsze chętnie każdemu pomoże. Czy jednak tajemnica znikających drzwi w dworku w Bejgole nie przerośnie Adama W końcu nie jest to zwykła zagadka, a stawka jest większa, niż na początku mogło się wydawać.

Zagadka za zagadką, a jedna bardziej skomplikowana od drugiej
Adam ma ręce pełne roboty - musi rozwikłać zagadkę, rozbić szajkę złoczyńców, znaleźć skarb i, co najważniejsze, nie dać się przechytrzyć. Stawką są losy rodziny profesora Gąsowskiego i samego młodego detektywa. Operacja wymaga niemałego sprytu i opanowania, jednak chłodną kalkulację bierze w łeb... gdy Adam zagląda w piękne fiołkowe oczy Wandy Gąsowskiej.

Powieść detektywistyczna z prawdziwego zdarzenia
Szatan z siódmej klasy ma wszystko, czego trzeba dobrej powieści detektywistycznej - piekielnie inteligentnego detektywa, wartką akcję, dużą dawkę humoru i momenty mrożące krew w żyłach - w końcu na detektywów zawsze czyha masa niebezpieczeństw.

Diabeł wyskakuje... z kart książki
Szatan z siódmej klasy to historia, która urzekła całe pokolenia czytelników. W serii Kolorowa Klasyka prezentujemy ją w zupełnie nowej odsłonie - z pięknymi ilustracjami Mikołaja Kamlera. Dzięki nim starzy czytelnicy odkryją Szatana na nowo, a nowi jeszcze szybciej zakochają się w tej historii.

Książka "Szatan z siódmej klasy" - Kornel Makuszyński - oprawa twarda - Wydawnictwo Greg. Książka posiada 284 stron i została wydana w 2024 r. Cena 17.91 zł. Zapraszamy na zakupy!