pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

O dwóch takich co ukradli księżyc (audiobook)

Dane szczegółowe:
Wydawca: aleksandria
Rok wyd.: 2023
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788367501545
Data: 2023-07-28
16.55 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis audiobooka:

Czy znacie drogę do kraju, w którym nie trzeba pracować, miejsca, które stałoby się rajem Kraju, tego szuka para bliźniaków, chłopców, piegowatych, niezwykle żarłocznych i tak niegrzecznych, że nikt nawet nie cieszył się z ich przyjścia na świat ! A to jeszcze nic! Ci bliźniacy mają na imię: Jacek i Placek, naprawdę! Wymarzyło im się takie miejsce, w którym nie trzeba robić absolutnie nic. Szkoda tylko, że w drodze do tego raju trzeba spotkać tak wielu niekoniecznie miłych gości jak na przykład olbrzyma wraz z jego tajemniczą ciotką-kozą albo króla, który (choć jest najbrzydszy) myśli, że jest ze wszystkich najpiękniejszy! Czy wiecie, że z tego wszystkiego chłopcy sami wręcz oszaleli Bo wpadli na pomysł, by ukraść księżyc. Czy to w ogóle
możliwe Jak właściwie to zrobić ! Potrzeba tutaj nie lada sprytu i oczywiście podstępu.

O dwóch takich, co ukradli księżyc Kornela Makuszyńskiego, autora Szatana z siódmej klasy, to historia, w której ilość przygód mnoży się razy sto i która nigdy, pomimo swego sędziwego wieku, nie starzeje się!

Audiobook „O dwóch takich co ukradli księżyc (audiobook)” - oprawa CD - Wydawca: aleksandria. Cena 16.55 zł. Zapraszamy na zakupy!