pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Systematyzacja i ocena doświadczeń zawodowych w pracy socjalnej. Siatka...
Książki »
Tytuł książki:

Systematyzacja i ocena doświadczeń zawodowych w pracy socjalnej. Siatka pytań dla pracowników socjalnych. Seria: Biblioteka Pracownika Socjalnego

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe ŚLĄSK
Rok wyd.: 1999
Oprawa: miękka
Ilość stron: 64 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788371641473
ISBN: 83-7164-147-8
Data:2001-01-09
6.30 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 7 dni

Systematyzacja i ocena doświadczeń zawodowych w pracy socjalnej. Siatka pytań dla pracowników socjalnych. Seria: Biblioteka Pracownika Socjalnego - opis książki:

Każda nowocześnie zarządzana firma opracowuje co jakiś czas analizę swych silnych i słabych stron, pojawiających się szans i zagrożeń - jest to jedno z podstawowych narzędzi marketingowych. Dokładnie tym samym zajmują się autorzy pracy. Kim jestem w swoich oczach i w oczach współpracowników, Co robię i wedle jakich kryteriów, Jakie są moje możliwości, Jak, z kim i gdzie pracuję Setki usystematyzowanych pytań pozwalają szybko zorientować się w swojej sytuacji, znaleźć sposoby radzenia sobie z dostrzeżonymi trudnościami. Podniesienie kwalifikacji zawodowych, zwiększenie komfortu pracy, zgodność teorii z praktyką, to tylko niektóre z korzyści, jakie oferuje ta przetłumaczona na wiele języków książka.

Książka "Systematyzacja i ocena doświadczeń zawodowych w pracy socjalnej. Siatka pytań dla pracowników socjalnych. Seria: Biblioteka Pracownika Socjalnego" - Pierre Delooz, Manuel-Luis López - oprawa miękka - Wydawnictwo Naukowe ŚLĄSK. Książka posiada 64 stron i została wydana w 1999 r. Cena 6.30 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]