pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Św. Ojciec Pio i św. Michał Archanioł

Autor książki:

ks. Marcello Stanzione

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo AA
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 120 s.
Wymiar: 130x190 mm
EAN: 9788378647362
ISBN: 978-83-7864-736-2
Data: 2014-09-26
Cena wydawcy: 14.90 złpozycja niedostępna

Św. Ojciec Pio i św. Michał Archanioł - opis książki:

Książka o św. Michale Archaniele (w sposób szczególny czczonym w jednym z najstarszych sanktuariów świata na górze Gargano) oraz o św. Ojcu Pio (z klasztoru w San Giovanni Rotondo, położonego u stóp Gargano i Góry św. Michała).

Św. Ojciec Pio był wielkim czcicielem św. Michała Archanioła. Ludzi, którzy przychodzili do niego, często zachęcał do odwiedzenia Groty Archanioła: „Idźcie pozdrowić św. Michała”. A tych, którzy udawali się na Monte Sant’Angelo prosił, aby pomodlili się także za niego. Również dzisiaj Ojciec Pio kieruje wezwanie do wierzących, aby nigdy nie zapominali o obowiązku zwalczania mocy zła za wstawiennictwem św. Michała, który zawsze nas chroni.

Książka ks. Stanzione prezentuje katolickie nauczanie o św. Michale i aniołach. Przedstawia również historię sanktuarium świętego Michała Archanioła w Gargano oraz te wątki z życia św. Ojca Pio, które dotyczą jego nabożeństwa i czci dla św. Michała. W książce znajdziemy również modlitwy do świętego Michała Archanioła, do Matki Bożej oraz do aniołów, które wypraszają ich wstawiennictwo za naszymi zmarłymi oraz szczególne wsparcie w obliczu prób i pokus (m.in. Modlitwa za bliskich zmarłych do Maryi Królowej Aniołów, Akt zawierzenia św. Michałowi Archaniołowi, modlitwy do Anioła Stróża, Litania do św. Michała Archanioła i inne).

Książka "Św. Ojciec Pio i św. Michał Archanioł" - ks. Marcello Stanzione - oprawa miękka - Wydawnictwo AA. Książka posiada 120 stron i została wydana w 2014 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]