pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Ojciec Pio. Pełna biografia. Tom 1-2. KOMPLET

Autor książki:

Luigi Peroni

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rafael
Rok wyd.: 2008
Oprawa: twarda
Ilość stron: 672 s.
Wymiar: 167x240 mm
EAN: 9788375690613
ISBN: 978-83-7569-061-3
Data: 2008-10-06
88.97 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

/"Nie pozostaje mi nic innego, tylko pogratulować tak kompletnego obrazu curriculum vitae tej nadzwyczajnej postaci, od momentu narodzin aż do śmierci. Ja, który jestem - jak dobrze panu wiadomo - jedynym, który zapoznał się z dokumentacją dotyczącą życia ojca Pio przechowywaną w Świętym Oficjum, mogę szczerze zaświadczyć, że ta książka nie jest /"zwykłą/" biografią, lecz Biografią Ojca Pio, bogatą w dokumentację rzadką, a może nawet unikatową/".
(mons. Mario Crovini z Kongregacji Doktryny Wiary)
/"Jest to dzieło monumentalne, świetnie napisane i precyzyjne, jeśli chodzi o dokumentację/".
(Gherardo Leone, periodyk /"Casa Sollievo della Sofferenza/")
/"Luigi Peroni stworzył biografię kompletną i bez niedomówień na temat bolesnych kolei losu tego świętego człowieka. Autor miał też odwagę przyznać prawdzie należne jej miejsce, powstrzymując się jednak od powtarzania odrażających szczegółów. Nie przemilczał on jednak ani nie pominął faktów, których brak mógłby zafałszować historię tego przeżytego z najwyższą godnością życia. Książka ta bardzo mnie zainteresowała i chciałbym, aby została ona należycie doceniona/".
(P. Mondrone S.J. z /"Civilta Cattolica/")
LUIGI PERONI, urodzony w Rzymie w 1916 r., najbardziej znany biograf ojca Pio i jego wieloletni duchowy syn. Dyrektor jednego z urzędów administracji publicznej, asystent na Uniwersytecie Rzymskim w katedrze Egzegezy Źródeł Prawa Włoskiego, autor wielu publikacji z zakresu prawa. Doradca w zarządzie międzynarodowym Grup Modlitwy Ojca Pio i współpracownik kilku periodyków.

Książka "Ojciec Pio. Pełna biografia. Tom 1-2. KOMPLET" - Luigi Peroni - oprawa twarda - Wydawnictwo Rafael. Książka posiada 672 stron i została wydana w 2008 r. Cena 88.97 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.