pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Cuda świętego Charbela

Autor książki:

Anatolij Bajukański

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo AA
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 384 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788378646402
ISBN: 978-83-7864-640-2
Data: 2014-05-23
45.53 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Święty Charbel to jeden z największych cudotwórców w historii chrześcijaństwa. Choć zmarł jeszcze w XIX wieku, to za jego wstawiennictwem do dnia dzisiejszego dokonało się kilkadziesiąt tysięcy poświadczonych cudów! Święty mnich i pustelnik nie przestaje działać, przychodząc potrzebującym z pomocą w chorobach duszy i ciała. W książce przeczytamy o cudach świętego mnicha z klasztoru w Annaya oraz o szczególnym spotkaniu autora ze św. Charbelem w górzystej krainie Libanu - w miejscu jego urodzenia, pracy i życia w pełni oddanego Bogu.

Drogi Przyjacielu!

Trzymasz w reku książkę uświęconą relikwiami świętego Charbela i pobłogosławiona przy jego grobie. Zobaczyłem ja we śnie, w czasie mojego pobytu w Libanie, w „Oazie świętego Charbela" przy klasztorze w Annaya.

Obudziłem się z tak jasnym umysłem, jakbym w ogóle nie spał. Usiadłem na łóżku i wyraźnie zobaczyłem przed sobą półotwarte oczy świętego ojca Charbela. Patrzył na mnie z niewypowiedziana dobrocią, jakby mówił: „Nie bój się, zaryzykuj, napisz o tym, co tutaj zobaczyłeś i usłyszałeś".

Święty ojciec Charbel Makhlouf z górzystego Libanu dokonał ponad 20 tysięcy cudów na Bliskim Wschodzie, w Ameryce, Afryce, Europie i Rosji.

Również dzisiaj leczy on i pociesza wierzących w Jezusa Chrystusa. Dowodem tego jest ponad 700 listów od chorych z rożnych krajów, w tym także od Rosjan, którzy dotarli do tej książki. To tylko mała cząstka z ogromnej liczby przesyłek, które nadeszły w ostatnich trzech latach do redakcji gazety „Lekar" i osobiście do autora książki.

fragment Wstępu

Książka "Cuda świętego Charbela" - Anatolij Bajukański - oprawa miękka - Wydawnictwo AA. Książka posiada 384 stron i została wydana w 2014 r. Cena 45.53 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.