pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Sukces rynkowy organizacji. Spojrzenie wielowymiarowe
Tytuł książki:

Sukces rynkowy organizacji. Spojrzenie wielowymiarowe

Dane szczegółowe:
Wydawca: Gab
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 160 s.
Wymiar: 160x234 mm
EAN: 9788363391362
ISBN: 978-83-6339-136-2
Data: 2017-03-21
50.47  59.00  8.53 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Sukces rynkowy organizacji. Spojrzenie wielowymiarowe - opis książki:

"Sukces rynkowy organizacji" autorstwa Roberta Kozielskiego, Agaty Mardosz i Agaty Matuszewskiej skłania do zadawania pytań dotyczących mechanizmów budowania przewagi konkurencyjnej i zmusza do zastanowienia się nad celowością systemowego podejścia do zarządzania organizacją. Obok ogromnej porcji teorii dotyczącej budowania trwałej przewagi konkurencyjnej opartej na trzech poziomach źródeł sukcesu organizacji czytelnik otrzymuje także propozycję konkretnego sposobu ukształtowania systemu zarządzania organizacją. Autorzy poruszają problemy istotne dla teorii i praktyki zarządzania, a przeprowadzona synteza stanowi dla nich punkt wyjścia budowy autorskiego modelu i weryfikacji poprawności jego konstrukcji.

Książka może i powinna być przedmiotem zainteresowania zarówno praktyków zarządzania, którzy otrzymują interesującą koncepcję podejścia do kształtowania trwałej przewagi konkurencyjnej organizacji, pozwalającą im na pełniejsze zrozumienie natury procesu zarządzania, jak i naukowców, dla których prowadzone w opracowaniu dyskusje mogą być podstawą prowadzenia pogłębionych badań w dziedzinie nauk o zarządzaniu i poszukiwania nowych obszarów badawczych.

"Sukces rynkowy organizacji" to wartościowa pozycja, która pozwoli na wypełnienie luki istniejącej na rynku wydawniczym. Problemy poruszane w książce lokują się w głównym nurcie dyskusji w naukach o zarządzaniu, jak również stanowią centralny punkt zainteresowania praktyki gospodarczej.

Prof. zw. dr hab. Szymon Cyfert, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Książka "Sukces rynkowy organizacji. Spojrzenie wielowymiarowe" - Robert Kozielski, Agata Mardosz, Agata Matuszewska - oprawa miękka - Wydawnictwo Gab. Książka posiada 160 stron i została wydana w 2017 r. Cena 50.47 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]