pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Startup, scaleup, klęska. 42 ścieżki rozwijania biznesu w duchu Lean i Agile

Autor książki:

Jurgen Appelo

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 224 s.
EAN: 9788328375659
ISBN: 978-83-2837-565-9
Data: 2021-08-24
40.57  59.00  18.43 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Zakładaniu startupu towarzyszą marzenia. By mogły się spełnić, firma musi się rozwinąć i pomyślnie przejść proces skalowania. O tym, że nie jest to łatwe, przekonało się już wielu przedsiębiorców. Aby się udało, trzeba umieć tworzyć i utrzymywać modele biznesowe, a także wiedzieć, kiedy i jak się z nich wycofać. Każdy chce skalować swoją firmę, ale niekiedy deskalowanie jest najlepszym rozwiązaniem. Cóż więc zrobić Poznać odpowiednie narzędzia i dowiedzieć się, kiedy i jak z nich skorzystać.

Ta książka zawiera bezcenne rady dla każdego, kto chce wprowadzić na rynek nowy produkt czy usługę. Pokazuje, jak liderzy tworzą wizję innowacyjnego produktu i przedstawiają oczekiwane korzyści dla użytkowników. Opisano tu różne opcje finansowania, zasady budowania zespołu pracowników, a także problemy związane z wprowadzaniem produktu na rynek. Narzędzia i wskazówki, które tu znajdziesz, mają przyspieszać rozwój biznesu działającego w nurcie Lean i Agile. Odnoszą się one do takich tematów jak praca z zespołem rozproszonym, optymalizacja przepływu pracy czy mapy podróży użytkownika.

W książce:
jaki jest naturalny cykl życia firm i jak nim zwinnie zarządzać
jak i po co tworzyć biznesowe patchworki, koła wartości i protopersony
co to jest wir innowacyjności i co ma wspólnego refleksja z usprawnieniami
które wskaźniki są przydatne przy kierowaniu biznesu na ścieżkę rozwoju
lejki rekrutacji, testy behawioralne i zarządzanie talentami
jak przygotować startup na skalowanie
Zakładasz startup Pilnuj, by tego nie schrzanić!
O autorze
Jurgen Appelo - pisarz, mówca, szkoleniowiec, programista, przedsiębiorca, menedżer, bloger, czytelnik, marzyciel, lider i wolnomyśliciel. Założył kilka firm i pełnił w nich funkcję lidera zespołu, menedżera lub kierownika. Był głównym specjalistą do spraw informatyki w ISM e Company, jednym z największych dostawców rozwiązań e-biznesowych w Holandii. Appelo jest niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie metodyki agile. Jest popularyzatorem modelu zarządzania 3.0.

Książka "Startup, scaleup, klęska. 42 ścieżki rozwijania biznesu w duchu Lean i Agile" - Jurgen Appelo - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 224 stron i została wydana w 2021 r. Cena 40.57 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]