pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Star Carrier. Otchłań

Autor książki:

Ian Douglas

Dane szczegółowe:
Wydawca: Drageus
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 432 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788364030284
ISBN: 978-83-6403-028-4
Data: 2014-02-26
26.25 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Już niby wiesz, jak smakuje zderzenie z nieznanym. Jak człowiek się czuje, kiedy staje naprzeciw potężnego wroga, o którym wie niewiele albo w ogóle nic. Ale minęło dwadzieścia lat względnego spokoju. Miałeś już nadzieję, że udało się pokojowo załatwić sprawy między człowiekiem a obcymi rasami, prawda Ale to nie takie proste. Znów trzeba podjąć walkę, a nowy przeciwnik dysponuje miażdżącą przewagą, posługuje się nieprawdopodobną wręcz technologią. Żebyś jeszcze chociaż wiedział, z kim sprawa, ale nawet to pozostaje tajemnicą. W dodatku musisz walczyć także z zagrożeniem już znanym, a sił przecież od tego nie przybywa. To bezwzględna wojna o przetrwanie, wiesz o tym doskonale Jakby tego było mało, zaczynają się coraz ostrzejsze tarcia w łonie samej ludzkości, spierają się Konfederacja i Stany Zjednoczone, oliwy do ognia dolewają pozostałe mocarstwa No cóż, żołnierzu, nie masz innego wyjścia, jak znów zasiąść za sterami maszyny bojowej, aby rzucić się do gardła wrogom.

Ian Douglas po raz kolejny zaskakuje czytelnika pomysłowością. Do znanego już doskonale świata wprowadza nową zmienną, każe ludzkości stawić czoła następnemu niebezpieczeństwu, tajemniczemu, trudnemu do ogarnięcia. Oprócz tego wprowadza do akcji wojowniczą rasę Slan, jak zwykle znakomicie opisując problemy związane z komunikacją przedstawicieli cywilizacji diametralnie od siebie odbiegających konstrukcją psychofizyczną.

Książka "Star Carrier. Otchłań" - Ian Douglas - oprawa miękka - Wydawnictwo Drageus. Książka posiada 432 stron i została wydana w 2014 r. Cena 26.25 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.