pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Star Carrier: Ciemna materia

Autor książki:

Ian Douglas

Dane szczegółowe:
Wydawca: Drageus
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 432 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788364030345
ISBN: 978-83-6403-034-5
Data: 2014-07-24
22.69 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Kiedy człowiek patrzy w niebo, kojarzy mu się ono najczęściej z wejściem do raju. Lecz im więcej dowiadujemy się o wszechświecie, tym mniej oczywiste staje się owo sielskie wyobrażenie. A po spotkaniu ze Sh daar ludzie powinni zadać sobie pytanie, czy niebo nad ich głowami nie jest przypadkiem bramą, nad którą powinien widnieć napis wzięty z Boskiej komedii Dantego: Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy tu wchodzicie .

W piątej części opowieści o zmaganiach ludzkości z potężną prastarą cywilizacją pewne sprawy zostają wyjaśnione, ale nowe wydarzenia przynoszą również wiele pytań. Ludzie wciąż muszą walczyć - zmagać się ze śmiertelnym zagrożeniem w bezlitosnej pustce kosmosu, na obcych globach, nie rozumiejąc do końca sposobu rozumowania wroga, nie mając pojęcia o jego rzeczywistych zamiarach.

Ian Douglas, wciąż w znakomitej formie, prowadzi czytelnika przez meandry wydarzeń, nie szczędzi zwrotów akcji, a przede wszystkim tego, co wychodzi mu chyba najlepiej - opisów kosmicznych zmagań. Znów można zasiąść za sterami myśliwca, a zaraz potem stanąć na kapitańskim mostku. Znów można poczuć całym sobą to, co czują ludzie ryzykujący życie dla ocalenia Ziemi i dla dobra całej ludzkości.

Książka "Star Carrier: Ciemna materia" - Ian Douglas - oprawa miękka - Wydawnictwo Drageus. Książka posiada 432 stron i została wydana w 2014 r. Cena 22.69 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.