pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Star Carrier. Głębia czasu

Autor książki:

Ian Douglas

Dane szczegółowe:
Wydawca: Drageus
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 432 s.
Wymiar: 124x194 mm
EAN: 9788364030550
ISBN: 978-83-6403-055-0
Data: 2015-07-14
25.46 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Według skali Kardaszewa cywilizacja drugiego typu jest w stanie wykorzystywać energię rodzimej gwiazdy. Z kolei cywilizacja trzeciego typu wykorzystuje już energię całej galaktyki. Ludzkość w istocie rzeczy nie osiągnęła jeszcze nawet drugiego stopnia rozwoju, a już musi zmagać się z przeciwnikiem, który reprezentuje co najmniej typ trzeci?
Admirał Trevor "Piachu" Gray znów staje przed zadaniem przekraczającym siły przeciętnego człowieka. Ale on z pewnością do przeciętniaków nie należy. Czy jednak poradzi sobie w obliczu nowych wyzwań? Czy ludzkość jest zdolna zjednoczyć się w obliczu ciągłego zagrożenia? Kosmiczni bogowie kontynuują rozpoczętą dawno temu pracę, a ludzkie mrówki muszą sobie radzić we wciąż zmieniającej się sytuacji.

W najnowszej części cyklu Star Carrier czytelnik znajdzie odpowiedzi na niektóre pytania, ale też pojawią się nowe kwestie, kolejne wątpliwości. Wszystko to okraszone jest, jak zwykle u Iana Douglasa, solidną dawką znakomitych opisów kosmicznych zmagań, a pełnokrwiści bohaterowie sprawiają, że wchodzi się w ten świat bez reszty, z niecierpliwością oczekując, co będzie się dalej działo.

A będzie się działo, oj, będzie!

Książka "Star Carrier. Głębia czasu" - Ian Douglas - oprawa miękka - Wydawnictwo Drageus. Książka posiada 432 stron i została wydana w 2015 r. Cena 25.46 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.