pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Sprzedawaj jak kobieta, zarabiaj jak mężczyzna
Książki »
Tytuł książki:

Sprzedawaj jak kobieta, zarabiaj jak mężczyzna

Autor książki:

Ewa A. Swat

Dane szczegółowe:
Wydawca: Funky Books
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 232 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788374896139
ISBN: 978-83-7489-613-9
Data: 2015-04-02
pozycja niedostępna
Produkty podobne:
okładka książki - Być kobietą
Być kobietą 22.00 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Kobiecość w mężczyźnie
Kobiecość w mężczyźnie 26.11 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Gdzie ci mężczyźni?
Gdzie ci mężczyźni? 44.36 zł pozycja dostępna!

Sprzedawaj jak kobieta, zarabiaj jak mężczyzna - Ewa A. Swat - opis książki:

Zostań gwiazdą sprzedaży! Wykorzystaj mocne strony kobiety! Zyskaj nowych, wiernych klientów! Zacieśniaj relacje z dotychczasowymi kontrahentami! Osiągnij spektakularny sukces biznesowy i finansowy! Czasem możemy odnieść wrażenie, że światem sprzedaży rządzą mężczyźni. Powoli się to zmienia, ale wciąż panuje przekonanie, że kobieta gorzej sobie radzi w tej branży. Autorka książki przekonuje, że jest inaczej - wystarczy drobne wsparcie i kilka wskazówek, aby kobiety mogły stać się gwiazdami sprzedaży. Przede wszystkim należy zmienić nastawienie do siebie i swojej pracy oraz dodać do tego dwa podstawowe składniki: entuzjazm i zaangażowanie.

Kobiety posiadają wiele umiejętności, które pomagają budować silne relacje z kontrahentami. Skorzystaj z nich, wykorzystaj też kobiecą intuicję i empatię. Zbuduj własną, unikatową strategię, inspirując się taktyką mężczyzn, ale wypracowując swój niepowtarzalny styl prowadzenia biznesu.

Ewa Anna Swat podkreśla, że proces sprzedaży jest grą, której reguł można się nauczyć. Opisuje konkretne techniki, które pomogą ci zainteresować klienta i zachęcić go do zakupu twoich produktów. Dzięki tej książce odkryjesz swój potencjał sprzedażowy i dowiesz się, jak najlepiej go wykorzystać, by stać się handlowcem idealnym.

Książka „Sprzedawaj jak kobieta, zarabiaj jak mężczyzna” - oprawa miękka - Wydawnictwo Funky Books. Książka posiada 232 stron i została wydana w 2015 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce ""
Ewa A. Swat - autor m.in.: