pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Mądry o czasie. Biblijne podstawy dotyczące wzmacniania rodzinnych...
Tytuł książki:

Mądry o czasie. Biblijne podstawy dotyczące wzmacniania rodzinnych korzeni

Autor książki:

David Glenn

Dane szczegółowe:
Wydawca: Bogulandia
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 192 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788363097035
ISBN: 978-83-6309-703-5
Data: 2013-08-20
21.37  27.00  5.63 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h
"Błogosławiony mąż, który polega na Panu, którego ufnością jest Pan! Jest on jak drzewo zasadzone nad wodą." Jeremiasza 17,7-8 Nic nie zmusza nas tak skutecznie do zdefiniowania naszego systemu wartości jak dzieci i relacja kobiety z mężczyzną. Ogrom decyzji, które musimy podjąć, wzbudza wciąż kolejne pytania. Każda z nich ma wpływ na przyszłość tych, których tak bardzo kochamy.

A co jeśli się mylimy Aby trafnie ocenić dzisiejszy stan więzi rodzinnych wokół nas, nie potrzeba badań i statystyk. Żyjemu w czasach kiedy mówienie prawdy wydaje się być niemożliwe i prowadzi do nieuchronnej konfrontacji, bo przecież każdy ma swoją. Systematycznie spada wpływ rodziców na ich dzieci. Jak wychować pokolenie mądre, samodzielne i świadome otaczającej rzeczywistości Jak mądrze budować stabilny system wartości, który przekażemy dzieciom "Mądry o czasie" to praktyczne lekcje biblijne, które pomogą ci znaleźć odpowiedzi na wszystkie te ważne pytania. Jest to przewodnik, który może być używany w małych grupach, jak i do studium indywidualnego, przez ojców w każdym wieku.

Książka "Mądry o czasie. Biblijne podstawy dotyczące wzmacniania rodzinnych korzeni" - David Glenn - oprawa miękka - Wydawnictwo Bogulandia. Książka posiada 192 stron i została wydana w 2013 r. Cena 21.37 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Psychologia pozytywna - okładka książki
Psychologia pozytywna Janusz Czapiński