pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Spotkamy się przypadkiem

Autor książki:

Małgorzata Garkowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 272 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788381162326
ISBN: 978-83-8116-232-6
Data: 2018-01-30
25.38 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Niewielkie miasto łączy losy kilku osób, z pozoru niemających ze sobą wiele wspólnego
Maria, czterdziestoletnia wdowa, postanawia spełnić swoje marzenie i w niewielkim miasteczku otworzyć pizzerię. Pewnego wieczoru o mało nie rozjeżdża Joanny, która przechodzi nieuważnie przez ulicę. Joanna, nauczycielka angielskiego, do miasteczka trafiła zachęcona ofertą pracy wraz z mieszkaniem. W szkole zwraca uwagę na Janka, zahukanego rudzielca z talentem do języków obcych. Chłopaka wychowuje ojczym, który nie radzi sobie po śmierci żony. A to niejedyny problem, z którym zmaga się Janek.

Historie wszystkich bohaterów krzyżują się i łączą, Żaden z nich nie może jednak przewidzieć, jak bardzo zmieni to ich życie?
Spotkamy się przypadkiem to wzruszająca powieść o tym, jak przewrotny potrafi być los, który czasem coś odbiera, by po jakimś czasie wynagrodzić gorsze chwile, jeśli podejmiemy rzucone nam wyzwanie. Emocjonalna i szczera historia, która na długo zapadnie Wam w pamięć! Polecam!
Michalina Foremska, papierowybluszcz.blog.pl

Książka "Spotkamy się przypadkiem" - Małgorzata Garkowska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Zysk i S-ka. Książka posiada 272 stron i została wydana w 2018 r. Cena 25.38 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.