pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Przypadki Callie i Kaydena

Autor książki:

Jessica Sorensen

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 368 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788377856963
ISBN: 978-83-7785-696-3
Data: 2015-06-15
27.72 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Hipnotyzująca opowieść o przeznaczeniu, przyjaźni i uzdrawiającej sile miłości.

Dla Kaydena cierpienie w milczeniu było jedynym sposobem, by przeżyć. Jeśli miał szczęście, nie wychylał się i wypełniał polecenia, mógł przetrwać kolejny dzień. Jednak pewnej nocy, kiedy zdawało się, że jego szczęście - a może nawet i życie - właśnie się kończy, pojawiła się ona?
Callie nie wierzyła w szczęśliwe zrządzenia losu. Przynajmniej od czasu swoich dwunastych urodzin, gdy odebrano jej wszystko. Kiedy najgorsze już minęło, dziewczyna pogrzebała uczucia i przysięgła nigdy nikomu nie zdradzić, co się naprawdę wydarzyło. Teraz, sześć lat później, nadal zmaga się z bolesną tajemnicą...

Gdy traf sprawia, że Kayden i Callie zaczynają uczęszczać do tego samego college u, chłopak z determinacją postanawia poznać bliżej piękną dziewczynę, która odmieniła jego los. Jest przekonany, że Callie nie pojawiła się w jego życiu bez powodu. Im bardziej próbuje stać się częścią jej świata, tym mocniej uświadamia sobie, że tym razem to ona potrzebuje ocalenia.

"Ta książka jest zarazem ciężka i lekka, radosna i smutna, przygnębiająca i dająca nadzieję. Początek jest mocny, środek dobry i wciągający, a zakończenie wstrząsające i emocjonalne.

Ciekawa i mocna książka, poruszająca ciężkie tematy, napisana w dobry sposób. Dużo emocji, które pochłaniają czytelnika. Zdecydowanie polecam!"
Marlena Harasim

Książka "Przypadki Callie i Kaydena" - Jessica Sorensen - oprawa miękka - Wydawnictwo Zysk i S-ka. Książka posiada 368 stron i została wydana w 2015 r. Cena 27.72 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.