pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Otwórz się na miłość

Autor książki:

Natalia Sońska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czwarta Strona
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 350 s.
Wymiar: 215x135 mm
EAN: 9788366570672
ISBN: 978-83-6657-067-2
Data: 2020-10-29
28.49 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Gdybyś mogła mieć jedno życzenie, które na pewno się spełni czego byś sobie życzyła?
Pozornie Anna jest zwyczajną trzydziestolatką. Ma dobrą pracę, którą lubi, i własne mieszkanko, które choć niewielkie jest przytulne i całkowicie jej odpowiada. Dlaczego więc większość wieczorów spędza samotnie, a jedyną osobą, z którą może porozmawiać, jest jej przyjaciółka i sąsiadka, Ula? Ania nigdy by się nie spodziewała, że wyprawa do galerii handlowej w poszukiwaniu prezentu może odmienić jej życie Nie tylko osobiste, ale i zawodowe. Przed nią wielkie zmiany, którym będzie musiała stawić czoło.
Czy młoda kobieta da się namówić na wspólny wyjazd ze znajomymi w góry, by nabrać dystansu do tego, co dzieje się wokół niej? W końcu w święta najcenniejszym prezentem może być czas na spokojne rozmowy z bliskimi, cieszenie się swoim towarzystwem, wybaczenie sobie i innym.
Otwórz się na miłość to baśniowa historia dziejąca się w prawdziwym świecie o księżniczce zamkniętej w wysokiej wieży. Niekiedy grube mury, które chronią nas przed światem, budujemy wokół siebie sami. Miłość pomaga nam je zburzyć.

Książka "Otwórz się na miłość" - Natalia Sońska - oprawa miękka - Wydawnictwo Czwarta Strona. Książka posiada 350 stron i została wydana w 2020 r. Cena 28.49 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]