pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Słowo na trudny czas Różaniec na trudny czas

Autor książki:

Jan Paweł Lenga

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 200 s.
EAN: 9788386535941
ISBN: 978-83-8653-594-1
Data: 2021-03-26
27.06 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Mickiewicz napisał: w "Panu Tadeuszu" charakteryzując sytuację Polsce końca XVIII w.:
Była to maskarada, zapustna swawola,
Po której miał przyjść wkrótce wielki post - niewola!
Ta kolejna maskarada i zapustna swawola trwała do początków 2020 r. A potem zaczął się, wraz z koronawirusem, wielki post - niewola. O tym wielkim poście jako czasie przeznaczonym na żal za grzechy, nawrócenie, przyjęcie Chrystusowego Krzyża mówi Ksiądz Arcybiskup w tej książce:
Walec diabelski przetacza się przez Polskę. Jeżeli zniszczy Polskę, wtedy diabeł będzie już siedzieć na tronie. I wtedy jeśli będziemy sypać kadzidło do kadzielnicy po prawej strony - kadzielnicy Boga, odetną nam głowy, a jeśli będziemy sypać do kadzielnicy po lewej stronie - kadzielnicy diabła znajdziemy się w piekle.

I wtedy będzie prawdziwa walka, walka na śmierć i życie. To może być ostatnia walka. Zbliżamy się do najważniejszych dni, kiedy Jezus jest w Ogrójcu, kiedy Jezus umiera na krzyżu, kiedy jest odrzucony i potem będzie zmartwychwstanie, Jego tryumf.

On zwyciężył diabła. On zwycięży tych, którzy dzisiaj tak się panoszą.

Życzę wam, Bracia i Siostry, abyście nie zwątpili. Postawcie się przeciwko złu tak, jak Chrystus postawił się przeciwko temu wszystkiemu diabelstwu i zwyciężył je, żebyśmy żyli.

Nam potrzeba prawdziwych, godnych kapłanów i biskupów, którzy nie boją się i mówią prawdę. Trzymajmy się z dala od tej hołoty duchownej, która dzisiaj tak sprzeniewierzyła się Chrystusowi i zniszczyła w sobie pierwiastki Ducha Świętego, i poszła za duchami diabelskimi, i tymi, którzy dzisiaj zbierają wielkie żniwo dla diabła w całym tym świecie.

Książka "Słowo na trudny czas Różaniec na trudny czas" - Jan Paweł Lenga - oprawa miękka - Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu. Książka posiada 200 stron i została wydana w 2021 r. Cena 27.06 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.