pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Trzeba ratować Kościół! / Św. Tomasz

Autor książki:

Jan P. Lenga MIC

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 208 s.
EAN: 9788386535903
ISBN: 978-83-8653-590-3
Data: 2020-01-22
23.17  33.00  9.83 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Oto kolejne dzieło Arcybiskupa Jana Pawła Lengi! Zainspirowany ciepłym przyjęciem Przerywam zmowę milczenia, Abp. Lenga ponownie zasiada przed pisarskim pulpitem, aby jeszcze raz przypomnieć to, ku czemu każdy człowiek winien dążyć wszelkim wysiłkiem i przez całe swoje życie: Zbawienie. Oraz o tym, co owemu dążeniu wściekle stawać będzie na drodze...

Mało kto z nas zdaje sobie do końca sprawę z tego, że diabeł dziś uzurpował już sobie wszystko i wkracza do najświętszego miejsca. Znajdujemy się w chwili wielkiej próby, nie tylko każdy z nas, ale całe dzieło Chrystusa, Jego Kościół. Ale Kościół nie będzie zwyciężony przez tego, który dawno już wszystko przegrał. Diabeł nie ma przyszłości i ci, którzy poszli za nim i psują ten świat i Kościół według jego wskazówek, oni też nie mają przyszłości.

A w środku o:
Niszczeniu Kościoła przez masonerię.

Gdy kapłan uznaje siebie za Boga.

Przekleństwo antropocentryzmu.

Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz.

Franciszek i masoneria.

Dlaczego polski Kościół opowiedział się za herezją kard. Kaspera
Obłuda antychrysta.

Żydzi nawracajcie się, bo jak będziecie dalej służyć mamonie to zginiecie!
Już apostoł Paweł mówił z ubolewaniem: ja odchodzę, a do owczarni wejdą wilki. Dzisiaj tych wilków w Kościele jest najwięcej i to na całym świecie.

Czy jesteś biskupem Kościoła katolickiego? Przyznaj się do tego, kim ty jesteś naprawdę.

Jeśli pozwalasz na zło w Kościele, a siedzisz cicho dla świętego spokoju, żeby na pierzynie umrzeć, i myślisz, że ciebie aniołowie zaniosą do raju, to mogą i ciebie diabły zanieść do piekła, na które ty zasługujesz, tym swoim milczeniem.

Przecież nie możecie być trzciną na wietrze. Macie w swoich rękach depozyt wiary.

Jak uratować Kościół

Książka "Trzeba ratować Kościół! / Św. Tomasz" - Jan P. Lenga MIC - oprawa miękka - Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu. Książka posiada 208 stron i została wydana w 2020 r. Cena 23.17 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]