pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Słoń Birara

Autor książki:

Antoni F. Ossendowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Greg
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 160 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788381860260
ISBN: 978-83-8186-026-0
Data: 2022-02-02
8.01 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Wydanie Słonia Birary kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - pewniak na teście, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Książka zawiera pełen tekst lektury. Na końcu książki zamieszczono opracowanie, w którym znajduje się bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera ponadto plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

Gdy w wyniku nieszczęśliwego wypadku umiera jego dziadek, dziesięcioletni Amra zaczyna pracować jako poganiacz słoni. Tylko on może uchronić swoją rodzinę od popadnięcia w skrajną biedę. O świcie zjawia się na miejscu wyrębu dżungli, aby zastąpić zmarłego Bauliego. Ani słoń, ani chłopiec jeszcze nie wiedzą, że jest to początek ich wspólnej drogi pełnej nieoczekiwanych zwrotów akcji, która wiedzie m.in. przez dżunglę, pałac maharadży Tasfina i wąwóz zwany wąwozem przyjaźni.

Słoń Birara to poruszająca powieść podróżnicza opowiadająca o przyjaźni małego chłopca i słonia, o ich niezwykłych przygodach i niebezpieczeństwach, z jakimi przyjdzie im się zmierzyć.

Prosty język i ciekawe opisy egzotycznych krain, sprawiają, że trudno się oderwać od tej lektury. Nie wierzysz Sprawdź sam!

Książka "Słoń Birara" - Antoni F. Ossendowski - oprawa miękka - Wydawnictwo Greg. Książka posiada 160 stron i została wydana w 2022 r. Cena 8.01 zł. Zapraszamy na zakupy!