pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Klechdy sezamowe

Autor książki:

Bolesław Leśmian

Dane szczegółowe:
Wydawca: Greg
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 280 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788381860130
ISBN: 978-83-8186-013-0
Data: 2022-01-28
10.33  15.98  5.65 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Wydanie Klechd sezamowych kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - pewniak na teście, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Książka zawiera pełen tekst lektury. Na końcu książki zamieszczono opracowanie, w którym znajduje się bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera ponadto plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

Klechdy sezamowe to zbiór sześciu przepięknych baśni pochodzących z tradycji Dalekiego Wschodu, spisanych przez sławnego pisarza i poetę, Bolesława Leśmiana.

Jest tutaj wszystko, co niezbędne ciekawej baśni - magiczne przedmioty i zwierzęta, przepiękne księżniczki, odważni książęta, źli czarnoksiężnicy i czarownice, niesamowite miejsca, niebezpieczeństwa, strachy i zapierające dech w piersiach przygody, a także rzecz jasna pozytywne zakończenie.

Niektórzy z bohaterów tych baśni są już zapewne znani polskim dzieciom - kto nie słyszał o Ali-Babie lub o Aladynie Jednak czekają tu też nowe niespodzianki i nieznani bohaterowie. Dokąd doleciał książę na magicznym rumaku Co takiego potrafi ptak Bulbulezar Kto i dlaczego zaklął w posąg króla Wysp Hebanowych Przeczytajcie, a dowiecie się!
Gorąco polecamy!

Książka "Klechdy sezamowe" - Bolesław Leśmian - oprawa miękka - Wydawnictwo Greg. Książka posiada 280 stron i została wydana w 2022 r. Cena 10.33 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]