pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zygzaki

Autor książki:

Antoni F. Ossendowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo LTW
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 186 s.
EAN: 9788375657739
ISBN: 978-83-7565-773-9
Data: 2022-04-11
17.71 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

W obskurnym, tanim pensjonacie spotykają się dwa młode talenty: Leon Wolski - inżynier-chemik, którego wynalazek zrewolucjonizuje przemysł. Właśnie podpisał kontrakt z ogromną korporacją, co pozwoli mu zarobić miliony i rozwinąć swój pomysł; Krystyna Łęcka - piękna, niezwykle zdolna skrzypaczka, zwyciężczyni krajowego konkursu, przed którą otwierają się drzwi kariery.

Pomimo młodego wieku oboje noszą ciężkie brzemiona: on - weteran wojny, z której wyniósł rany fizyczne oraz duchowe, ale także siłę i determinację do walki o swoje. Ona, sierota, cierpiała skrajną biedę, gdy jednocześnie studiowała i opiekowała się bratem - hulaką i bawidamkiem, bezlitośnie ją wykorzystującym.

Wolski wyjeżdża za granicę, Łęcka koncertuje w kraju. Jednak pokładają zaufanie w niewłaściwych osobach, co prowadzi do upadku zarówno twardego i zaradnego mężczyznę, jak i wrażliwą i delikatną kobietę. Nie poddają się jednak, a ich losy przecinają się niczym tytułowe zygzaki. Czy uda im się dotrzeć do szczęśliwego finału

Książka "Zygzaki" - Antoni F. Ossendowski - oprawa miękka - Wydawnictwo LTW. Książka posiada 186 stron i została wydana w 2022 r. Cena 17.71 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.