pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Winnetou

Autor książki:

Karol May

Dane szczegółowe:
Wydawca: Greg
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 884 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788375178081
ISBN: 978-83-7517-808-1
Data: 2017-12-19
26.31 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Wydanie Winnetou kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

Przedstawiamy znaną na całym świecie powieść przygodową Karola Maya Winnetou - teraz dostępną w wydaniu zawierającym wszystkie trzy tomy i pełen tekst powieści, bez skrótów i zmian.

Książka opisuje przygody dzielnego Indianina Winnetou oraz jego przyjaciela Old Shatterhanda na Dzikim Zachodzie. Jest tu wszystko, co niezbędne w takiej powieści - spiski, niebezpieczeństwa, pościgi, pojedynki i walki, bandyci i bohaterowie, tajemnica, zdrada, miłość i przyjaźń. Przygoda goni przygodę, a tempo akcji nie pozwala się nudzić.

Książka zawiera szczegółowe opracowanie, przygotowane we współpracy z najlepszymi nauczycielami, zawierające wszystkie treści wymagane na lekcjach oraz odpowiedzi na pytania najczęściej pojawiające się w testach i na klasówkach.

Zapraszamy do lektury!

Książka "Winnetou" - Karol May - oprawa miękka - Wydawnictwo Greg. Książka posiada 884 stron i została wydana w 2017 r. Cena 26.31 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.