pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Samorząd terytorialny w budowie społeczeństwa informacyjnego w Polsce
Książki »
Tytuł książki:

Samorząd terytorialny w budowie społeczeństwa informacyjnego w Polsce

Autor książki:

Paweł A. Nowak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 144 s.
Wymiar: 167x240 mm
EAN: 9788380888265
ISBN: 978-83-8088-826-5
Data: 2018-06-04
33.21  34.90  1.69 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Budowa społeczeństwa informacyjnego została wskazana jako jeden z priorytetów rozwojowych Unii Europejskiej na najbliższą dekadę. W prezentowanej monografii Czytelnicy znajdą nie tylko definicję społeczeństwa informacyjnego oraz wyjaśnienie jego roli w rozwoju społecznym i gospodarczym XXI wieku, lecz także opis sieci powiązań, zadań i interesów różnych podmiotów administracji publicznej zaangażowanych w proces jego budowy w Polsce. Autor, wykorzystując swoje przygotowanie teoretyczne oraz wiedzę praktyczną, szczególną uwagę poświęcił bieżącym i planowanym działaniom samorządu terytorialnego na rzecz tworzenia społeczeństwa informacyjnego.

Książka została napisana przede wszystkim z myślą o pracownikach samorządu terytorialnego i administracji publicznej. Może być również interesującym uzupełnieniem wiedzy dla osób zainteresowanych praktycznymi aspektami wykorzystania technologii informatycznych.

Książka "Samorząd terytorialny w budowie społeczeństwa informacyjnego w Polsce" - Paweł A. Nowak - oprawa miękka - Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego. Książka posiada 144 stron i została wydana w 2018 r. Cena 33.21 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Administracja publiczna - okładka książki

Administracja publiczna

Jerzy Hausner (red.)