| Dane szczegółowe: | |
| Wydawca: | Wydawnictwo Wrocławskiej Księgarni Archidiecezjalnej TUM |
| Rok wyd.: | 2025 |
| Oprawa: | miękka |
| Ilość stron: | 54 s. |
| EAN: | 9788374545822 |
| ISBN: | 978-83-7454-582-2 |
| Data: | 2026-01-28 |
Opis książki:
Wierzę i Rozumiem to seria niewielkich objętościowo książek na wielkie tematy. Jej celem jest formacja osób, które chcą zgłębić treść wiary katolickiej, aby rozwijać się i bardziej świadomie żyć nią na co dzień. Zwięzłej formie towarzyszą pytania do refleksji, zachęcające do zastanowienia się, jak poruszone kwestie wyglądają w naszym życiu.
Ksiądz prof. Mariusz Rosik w książce Sakrament pojednania. Na jakich warunkach przybliża to, co ważne jest w rozumieniu i praktykowaniu spowiedzi, która jako element procesu formowania sumienia odgrywa istotną rolę w rozwoju człowieka. Opierając się na tekstach biblijnych, wyjaśnia, dlaczego należy spowiadać się przed kapłanem, a także omawia warunki dobrej spowiedzi, prowadząc Czytelników przez cały ten proces. Daje praktyczne wskazówki, jak wykonać rachunek sumienia czy odbyć spowiedź, tłumaczy, czym jest sumienie skrupulanckie, a czym laksystyczne oraz jak rozeznać ciężkość grzechów. Dzięki temu oraz pytaniom do refleksji publikacja pomaga bardziej świadomie i owocnie przeżyć sakrament miłości Boga do człowieka.
Książka "Sakrament pojednania" - ks. Mariusz Rosik - oprawa miękka - Wydawnictwo Wrocławskiej Księgarni Archidiecezjalnej TUM. Książka posiada 54 stron i została wydana w 2025 r. Cena 16.24 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.