pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Sakralny Kraków. Kompletny przewodnik od A do Z
Tytuł książki:

Sakralny Kraków. Kompletny przewodnik od A do Z

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rafael
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 452 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788375698695
ISBN: 978-83-7569-869-5
Data: 2016-04-08
Obniżka! 31.74  49.90  18.16 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Sakralny Kraków. Kompletny przewodnik od A do Z - opis książki:

Kraków już 500 lat temu został nazwany przez legata papieskiego Rzymem Północy. To prawdziwa duchowa perła Polski. Miasto dziesiątek kościołów, słynących łaskami cudownych wizerunków zastępu świętych i cennych relikwii. To też miasto papieskie, a od niedawna światowe centrum kultu Miłosierdzia Bożego. Do Krakowa nie można tylko przyjechać - tam warto pielgrzymować. Zapraszamy więc na pielgrzymkę do tego cudownego, mistycznego miasta.

Po raz pierwszy czytelnicy otrzymują tak kompletną, bogato ilustrowaną publikację o sakralnym Krakowie, która łączy w sobie cechy leksykonu i przewodnika. Po raz pierwszy przygotowano tak wyczerpujące i jednocześnie praktyczne opracowanie dla tych, którzy chcą wędrować po tym mieście, szukając duchowych odniesień. Po raz pierwszy ukazuje się przewodnik, który tak szczegółowo i z tak jednoznacznie religijnej perspektywy odsłania skarby, jakie przez tysiąc lat dał Bóg mieszkańcom Krakowa i pielgrzymom. Wszystkich zachęcamy do ich odkrycia!
Publikacja niezbędna dla przyjeżdżających do Krakowa pielgrzymów z duchową intencją i dla wszystkich mieszkańców, którzy mają szczęście wypraszać dla siebie łaski w Rzymie Północy na co dzień.

Książka "Sakralny Kraków. Kompletny przewodnik od A do Z" - Henryk Bejda, Małgorzata Pabis, Mieczysław Pabis - oprawa miękka - Wydawnictwo Rafael. Książka posiada 452 stron i została wydana w 2016 r. Cena 31.74 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]