pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Św. Rita Moja ukochana święta. Życie, Cuda, Świadectwa, Modlitwy
Tytuł książki:

Św. Rita Moja ukochana święta. Życie, Cuda, Świadectwa, Modlitwy

Autor książki:

Małgorzata Pabis

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rafael
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Zintegrowana
Ilość stron: 144 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788366560772
ISBN: 978-83-6656-077-2
Data: 2021-06-09
Obniżka! 22.80  34.90  12.1 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Św. Rita Moja ukochana święta. Życie, Cuda, Świadectwa, Modlitwy - opis książki:

Dlaczego od tylu stuleci ta pokorna kobieta jest ukochaną świętą Czemu zyskała całe rzesze czcicieli i poprowadziła tylu wiernych ku Chrystusowi Co jest w niej takiego, że ludzie nieprzerwanie garną się, by za jej pośrednictwem trafić do samego Zbawiciela Odpowiedzi na powyższe pytania zawarte zostały w niniejszej książce, będącej kompletnym opracowaniem dotyczącym skromnej mniszki z Cascii. Ujęte zostało w niej życie, cuda św. Rity, a także świadectwa ludzi, którzy za jej pośrednictwem osiągnęli to, co po ludzku niemożliwe. Co najważniejsze, nie są to na wpół legendarne opowieści sprzed wieków, ale żywe historie, które wydarzyły się w świecie nam współczesnym. Uzupełnieniem całości jest rozbudowana część modlitewna. Wydanie okrasza niezwykle bogaty zapis zdjęciowy, który obrazuje miejsca szczególnie związane ze św. Ritą oraz przedstawia jej wizerunki.

Drodzy czciciele św. Rity, ofiaruje ona swoją różę każdemu z was: przyjmując ją duchowo, starajcie się żyć jako świadkowie nadziei, która nigdy nie zawodzi, i jako głosiciele życia, które zwycięża śmierć. Jan Paweł II

Książka "Św. Rita Moja ukochana święta. Życie, Cuda, Świadectwa, Modlitwy" - Małgorzata Pabis - oprawa Zintegrowana - Wydawnictwo Rafael. Książka posiada 144 stron i została wydana w 2021 r. Cena 22.80 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]