pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Rozwój i doskonalenie umiejętności negocjacyjnych

Autor książki:

E.J. Biesaga-Słomczewska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 172 s.
Wymiar: 165x240 mm
EAN: 9788381428910
ISBN: 978-83-8142-891-0
Data: 2020-06-19
43.28 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz o negocjacjach wszystko, to masz rację - tylko Ci się wydaje.

Publikacja stanowi kompendium wiedzy z zakresu negocjacji, komunikacji interpersonalnej oraz wywierania wpływu na ludzi. Autorka zachęca czytelników do zgłębiania tajników sztuki negocjacji - w przystępny sposób prezentuje treści, a także podaje liczne przykłady z praktyk negocjacyjnych i opatruje je licznymi komentarzami.

Wyuczenie się na pamięć standardowych reguł postępowania nikomu nie zapewni sukcesu w negocjacjach. Umiejętność negocjowania nie jest przekazywana w genach - do perfekcji dochodzi się dzięki własnemu uporowi w zdobywaniu zarówno wiedzy, jak i umiejętności analitycznego postrzegania procesów, w których uczestniczymy. Nigdy nie osiągniemy negocjacyjnego mistrzostwa, jeśli nie oderwiemy się od głęboko zakorzenionych poglądów, schematów zachowań i bazowania na nie zawsze dobrych doświadczeniach. Nieuwzględnienie perspektywy drugiej strony oraz narzucanie jej naszych przekonań i wartości zawsze prowadzi do frustracji i niezadowolenia.

W trakcie negocjacji powinno nam przyświecać motto, którym kierowała się też autorka książki: "Daj mi to, czego potrzebuję, w zamian otrzymasz to, co jest potrzebne Tobie" (Gavin Kennedy).

Książka "Rozwój i doskonalenie umiejętności negocjacyjnych" - E.J. Biesaga-Słomczewska - oprawa miękka - Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego. Książka posiada 172 stron i została wydana w 2020 r. Cena 43.28 zł. Zapraszamy na zakupy!