pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Rozważania różańcowe z księdzem Dolindo. Maryjo, Ty się tym zajmij!
Tytuł książki:

Rozważania różańcowe z księdzem Dolindo. Maryjo, Ty się tym zajmij!

Autor książki:

Krzysztof Nowakowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 112 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788374829243
ISBN: 978-83-7482-924-3
Data: 2018-08-28
8.67  9.90  1.23 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Rozważania różańcowe z księdzem Dolindo. Maryjo, Ty się tym zajmij! - opis książki:

Ksiądz Dolindo Ruotolo urodził się w wigilię uroczystości Matki Bożej Różańcowej, nieprzypadkowo więc różaniec stał się najbliższą jego sercu modlitwą.

Znany milionom wiernych akt zawierzenia "Jezu, Ty się tym zajmij" zazwyczaj nie stanowił dla niego oddzielnej modlitwy, lecz integralną część różańca, który odmawiał wielokrotnie w ciągu dnia. Przekonywał, że właśnie przez serce Maryi najszybciej dotrzeć można do Jej Syna. Sam zwracał się do Niej jak do mamy, czule prosząc Ją o pomoc w najbardziej dramatycznych chwilach, których w jego naznaczonym cierpieniem życiu nie brakowało.

W spokojnym odmawianiu kolejnych dziesiątek różańca i w głębokim namyśle nad tajemnicami życia Chrystusa widział też ratunek dla pogrążonych w hałasie i zamęcie współczesnego świata rodzin.

Oparte na doświadczeniach i przemyśleniach tego wyjątkowego kapłana i mistyka rozważania modlitwy różańcowej to znakomita inspiracja do tego, by każdego dnia na chwilę oderwać się od trosk i zgiełku codzienności i w prawdziwym spokoju serca za pośrednictwem Maryi oddać swoje myśli Jezusowi.

Książka "Rozważania różańcowe z księdzem Dolindo. Maryjo, Ty się tym zajmij!" - Krzysztof Nowakowski - oprawa miękka - Wydawnictwo eSPe. Książka posiada 112 stron i została wydana w 2018 r. Cena 8.67 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]