pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Rodzeństwo i jego odsłony

Autor książki:

Grzegorz Godawa

Dane szczegółowe:
Wydawca: Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 258 s.
EAN: 9788374389907
ISBN: 978-83-7438-990-7
Data: 2022-07-15
28.48 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Opracowanie stanowi interesujący i wartościowy materiał poszerzający wiedzę o relacjach między rodzeństwem, wskazując na wieloaspektowość i złożoność przedmiotowych zagadnień. Wartością opracowania jest również wskazanie na wiele dyscyplinarnych kontekstów. Przedstawiona problematyka wzmacnia znaczenie poszukiwań poznawczych nad podjętymi w opracowaniu zagadnieniami. Różnorodność tematów sprawia, że książka może mieć szerokie grono odbiorców. Powinna bowiem znaleźć adresatów wśród pedagogów, psychologów, rodziców, studentów i wszystkich tych, którym bliskie i ważne są kwestie związane z rozwojem człowieka w relacjach braterskich.

dr hab. Danuta Opozda, prof. KUL

W zakresie tak bogatego i złożonego podmiotu zainteresowań naukowych, jakim jest rodzina, istnieją obszary relatywnie mniej eksplorowane, m.in. zagadnienie rodzeństwa, które uczyniono wiodącym tematem niniejszego opracowania. Docenić należy zamysł redakcyjny, aby bliskość więzów krwi pomiędzy dziećmi w ramach rodziny ukazać jako wartość interpretowaną wielowymiarowo, co znajduje odzwierciedlenie w strukturze opracowania. Problematyka więzi nabiera szczególnego znaczenia w czasie trwania pandemii SARS-Co V-2, faktu biomedyczno-społeczno-kulturowego nacechowanego piętnem długoterminowej izolacji społecznej.

dr hab. Renata Zubrzycka

Książka "Rodzeństwo i jego odsłony" - Grzegorz Godawa - oprawa miękka - Wydawnictwo Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie. Książka posiada 258 stron i została wydana w 2021 r. Cena 28.48 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]