pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Rachunkowość podatkowa. Zadania, pytania, testy
Podręczniki »
Książki »
podręcznik:

Rachunkowość podatkowa. Zadania, pytania, testy

Dane szczegółowe:
Wydawca: C H Beck
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 316 s.
Wymiar: 165x240 mm
EAN: 9788325561727
ISBN: 978-83-2556-172-7
Data: 2014-02-20
67.32 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
Książka przedstawia stan prawny na dzień 1.01.2014 r.

W interpretacji przepisów podatkowych bardzo przydatne są przykłady praktyczne. Książka zawiera zadania, pytania i testy, co ułatwia zrozumienie skomplikowanych przepisów podatkowych.

W książce wyodrębniono trzy części: Część pierwsza prezentuje zadania z rozwiązaniami i wyjaśnieniami oraz zadania do samodzielnej nauki, co ułatwi identyfikację przychodów i kosztów ich uzyskania osób prawnych i fizycznych oraz rozliczenie podatku VAT należnego i naliczonego.

Część druga zawiera pytania i odpowiedzi. Materiał został opracowany m.in. na podstawie wyroków sądów administracyjnych, orzecznictwa ETS, urzędowych interpretacji prawa podatkowego oraz materiałów informacyjnych Krajowej Informacji Podatkowej.

Część trzecia zawiera testy wraz z kluczem, które pomogą sprawdzić poziom posiadanej wiedzy i utrwalić zdobyte umiejętności Książka jest przeznaczona dla studentów na kierunkach ekonomii i prawa. Może być również wykorzystana przez księgowych do udoskonalenia umiejętności rozliczeń podatkowych.

Książka "Rachunkowość podatkowa. Zadania, pytania, testy" - Katarzyna Startek, Kazimiera Winiarska - oprawa miękka - Wydawnictwo C H Beck. Książka posiada 316 stron i została wydana w 2014 r. Cena 67.32 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Katarzyna Startek, Kazimiera Winiarska - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Rachunkowość finansowa. Teoria, - okładka książki

Rachunkowość finansowa. Teoria, przykłady, zadania

Ewa W. Maruszewska, Marzena Strojek-Filus