pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Przygotowanie produkcji

Dane szczegółowe:
Wydawca: Naukowe PWN
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 288 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788301155902
ISBN: 978-83-0115-590-2
Data: 2008-11-19
44.36  49.00  4.64 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Publikacja jest podręcznikiem do przedmiotu "Przygotowanie produkcji", a także lekturą uzupełniającą dla zarządzania produkcją. Przeznaczona zarówno dla studentów wyższych uczelni na kierunku "Zarządzanie" i "Inżynieria produktu", jak i dla specjalistów zajmujących się zarządzaniem produkcją w praktyce.
Zawiera kompleksową wiedzę na temat procesu przygotowania nowej produkcji rozumianego jako wszelkie działania zmierzające do uruchomienia produkcji przemysłowej nowego wyrobu. Zawarta w niej wiedza ma charakter interdyscyplinarny, wiążący problematykę organizacji i zarządzania z aspektami technicznymi i technologicznymi, podporządkowanymi wymogom ekonomicznym.
Książka podzielona jest na 4 części, w których autor omawia: techniczne przygotowanie produkcji; problematykę konstrukcyjno-doświadczalną i technologiczną; wpływ i wykorzystanie nowoczesnych technik komputerowych; organizację i planowanie procesu przygotowania nowej produkcji oraz sterowanie nim.
Silnymi atutami podręcznika są: aktualność prezentowanych treści; poparcie wiedzy teoretycznej przykładami z praktyki; klarowna prezentacja zakresu działań, jakie należy podjąć, by właściwie przygotować i zorganizować nowy proces produkcyjny.

Książka "Przygotowanie produkcji" - Kazimierz Szatkowski - oprawa miękka - Wydawnictwo Naukowe PWN. Książka posiada 288 stron i została wydana w 2012 r. Cena 44.36 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kazimierz Szatkowski - autor m.in.:
Produkty podobne:
Zarządzanie produkcją i usługami. - okładka książki

Zarządzanie produkcją i usługami. Seria: Zarządzanie...

Edward Pająk, Marek Klimkiewicz, Anna Kosieradzka
Zarządzanie przedsiębiorstwem przemysłowym - okładka książki

Zarządzanie przedsiębiorstwem przemysłowym w dobie...

Nemezjusz J. Pazio, Krzysztof Santark (red.)