pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Prezent

Autor książki:

Sebastian Fitzek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Amber
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
EAN: 9788324181070
ISBN: 978-83-2418-107-0
Data: 2022-09-15
25.12 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Światowy bestseller mistrza thrillera psychologicznego z bohaterem, jakiego jeszcze nie było!
Zwyczajny człowiek postawiony wobec NIEWYOBRAŻALNEGO musi wytropić mordercę i uratować życie dziecka. Tyle, że nie umie czytać ani pisać
Milan Berg stoi na światłach, kiedy nagle obok niego zatrzymuje się samochód. Na tylnym siedzeniu przerażona dziewczynka rozpaczliwie przyciska do szyby zapisaną kartkę. Wołanie o pomoc Milan nie może jej odczytać, bo... nie umie czytać. Rzuca się w pościg rowerem, ale z samochodu wysiada normalna rodzina Przeczucie mówi mu jednak, że dziewczynka jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie
Musi ją odszukać.

Otrzymuje zaskakujący prezent. Potem będą następne I ofiary.

Milan rozpoczyna rozpaczliwą i szaleńczą podróż, która prowadzi go w głąb własnej przeszłości. Na końcu dowie się, że czasami prawda jest tak przerażająca, że nie da się z nią dalej żyć. A niewiedza jest największym prezentem na ziemi.

SEBASTIAN FITZEK - autor numer 1 w Niemczech, mistrz thrillerów psychologicznych wydawanych w 33 krajach. Każda powieść Fitzka - Łamacz dusz, W amoku, Nocny Powrót, Prezent, Pacjent, Odprysk, Lot 7A, Terapia, Pasażer 23, Przesyłka, Ostatnie dziecko, Noc Ósma, Odcięci, Auris, Częstotliwość śmierci - zajmuje przez wiele miesięcy 1. miejsce na listach bestsellerów i osiąga milionowe nakłady.

Książka "Prezent" - Sebastian Fitzek - oprawa miękka - Wydawnictwo Amber. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2022 r. Cena 25.12 zł. Zapraszamy na zakupy!