pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Częstotliwość śmierci

Dane szczegółowe:
Wydawca: Amber
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 336 s.
EAN: 9788324177240
ISBN: 978-83-2417-724-0
Data: 2022-04-07
25.91 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Seria Auris tom 2
BESTSELLER NR 1 SPIEGLA
Niespotykany duet śledczy: młoda podcasterka, Jula Ansorge, która specjalizuje się w rehabilitacji niesłusznie skazanych za zbrodnie, i oskarżony o morderstwo genialny fonetyk sądowy, Matthias Hegel, powracają w drugim tomie bestsellera Auris, by ratować uprowadzone niemowlę.

Ratunku, moje dziecko zniknęło! Tu jest krew.

Potem odgłos walki i paniczny telefon matki pod numer alarmowy 112 się urywa. Jeżeli z fragmentu tego nagrania ktoś jest w stanie wyciągnąć informacje mogące uratować dziecko, to tylko fonetyk sądowy, Matthias Hegel - którego niektórzy nadal uważają za mordercę.

Jula Ansorge, poszukiwaczka prawdy, twórczyni podcastów kryminalnych, znalazła dowody oczyszczające Hegla z zarzutu morderstwa. Ale wtedy aż nazbyt dobrze poznała ciemną stronę wybitnego profilera. Teraz Hegel znowu potrzebuje jej pomocy. Jula się waha. Czy może mu ufać
Hegel przekonuje, że chce ratować dziecko i matkę, która też jest w niebezpieczeństwie. A poza tym obiecuje Juli osobistą przysługę - wyjawi, co naprawdę stało się z jej bratem.

Razem wpadają w wir nieoczekiwanych zbrodniczych rozgrywek, gdzie nikt nie jest tym, kim się wydaje i nikt nie jest bez winy, nawet jeśli ma dobre intencje.

VINCENT KLIESCH - niemiecki autor bestsellerowych kryminałów, którego talent docenił SEBASTIAN FITZEK - mistrz thrillerów psychologicznych wydawanych w 33 krajach, autor nr 1 w Niemczech (W amoku, Nocny Powrót, Prezent, Łamacz dusz, Odprysk, Lot 7a, Terapia, Pasażer 23, Przesyłka, Ostatnie dziecko, Noc Ósma, Odcięci).

Książka "Częstotliwość śmierci" - Sebastian Fitzek, Vincent Kliesch - oprawa miękka - Wydawnictwo Amber. Książka posiada 336 stron i została wydana w 2022 r. Cena 25.91 zł. Zapraszamy na zakupy!