pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Auris

Dane szczegółowe:
Wydawca: Amber
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 354 s.
EAN: 9788324177592
ISBN: 978-83-2417-759-2
Data: 2022-04-12
Cena wydawcy: 42.80 złpozycja niedostępna

Opis książki:

BESTSELLER NR 1 SPIEGLA PRZEZ 29 TYGODNI
Tom 1 serii "Auris" z niespotykanym duetem śledczym: młodą podcasterką, Julą Ansorge, która specjalizuje się w rehabilitacji niesłusznie skazanych za zbrodnie, i oskarżonym o morderstwo genialnym fonetykiem sądowym, Matthiasem Heglem.

Najdrobniejsza zmiana tonu głosu wystarcza Matthiasowi Heglowi, by odróżnić prawdę od kłamstwa.

Dzięki jego pomocy udało się zatrzymać wielu przestępców, ale czyżby tym razem słynny berliński profiler sam skłamał Matthias Hegel niespodziewanie informuje policję, że w bestialski sposób zamordował kobietę
Jest młoda i wierzy w prawdę. Czy to śmiertelny błąd
Jula Ansorge po traumatycznych przeżyciach stworzyła podcast na temat prawdziwych zbrodni. Prowadzi własne śledztwa, poszukując dowodów niewinności oskarżonych. Nie wierzy w winę Hegla. Gdy jednak głębiej wnika w sprawę, wpada w wir zbrodni, gdzie sama może stać się ofiarą
VINCENT KLIESCH - niemiecki autor bestsellerowych kryminałów, którego talent docenił SEBASTIAN FITZEK - mistrz thrillerów psychologicznych wydawanych w 33 krajach, autor nr 1 w Niemczech ("W amoku", "Nocny Powrót", "Prezent", "Łamacz dusz", "Odprysk", "Lot 7a", "Terapia", "Pasażer 23", "Przesyłka", "Ostatnie dziecko", "Noc Ósma", "Odcięci").

Książka "Auris" - Sebastian Fitzek, Vincent Kliesch - oprawa miękka - Wydawnictwo Amber. Książka posiada 354 stron i została wydana w 2022 r.