pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Prezent / Nocny Powrót / Playlista / W amoku / Łamacz Dusz. PAKIET

Autor książki:

Sebastian Fitzek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Amber
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 1696 s.
EAN: 9788324182862
ISBN: 978-83-2418-286-2
Data: 2023-11-09
91.53 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Opis książki:

Światowe bestsellery mistrza thrillera psychologicznego - teraz w pakiecie!
Prezent
Milan Berg stoi na światłach, kiedy obok niego zatrzymuje się samochód. Na tylnym siedzeniu przerażona dziewczynka przyciska do szyby zapisaną kartkę. Wołanie o pomoc Milan nie może jej odczytać, bo... nie umie czytać. Rzuca się w pościg rowerem, ale z samochodu wysiada normalna rodzina Przeczucie mówi mu jednak, że dziewczynka jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie
Milan rozpoczyna szaleńczą podróż, która prowadzi go w głąb własnej przeszłości. Na końcu dowie się, że prawda bywa tak przerażająca, że nie da się z nią dalej żyć. A niewiedza jest największym prezentem na ziemi.

Nocny Powrót
Nocny Powrót - specjalna linia dla kobiet, które wracają nocą do domu. I boją się. Głos w telefonie ma im towarzyszyć, uspokajać, a w razie najgorszego wezwać pomoc. Do tej pory najgorsze nigdy się jeszcze nie zdarzyło...

Sobota, godzina 22 - Jules Tannberg odbiera swoje pierwsze zgłoszenie. Dzwoni młoda kobieta. Jest przerażona. Twierdzi, że idzie za nią mężczyzna, który już kiedyś ją zaatakował. Mężczyzna, który po spędzeniu z nią upojnej nocy nabazgrał na ścianie sypialni jej własną krwią pewną datę. Datę jej śmierci. Ten dzień ma nadejść za niecałe dwie godziny...

Najbardziej przerażający i zaskakujący thriller mistrza psychologicznej gry, uznany przez autora za jego najlepszą powieść.

Playlista
Muzyka to jej życie. Ile jeszcze będzie trwało ZADECYDUJE 15 PIOSENEK.

Piętnastoletnia Feline Jagow zniknęła bez śladu w drodze do szkoły. Wynajęty przez jej matkę prywatny detektyw, Alexander Zorbach, natrafia w Internecie na serwis muzyczny, w którym Feline słuchała swoich ulubionych piosenek. Zorbach zauważa, że kilka dni wcześniej playlista została zmieniona.

Czy wybierając piosenki, Feline przesłała ukrytą wskazówkę, gdzie jest i jak można ją uratować Zorbach gorączkowo próbuje rozwiązać zagadkę. Rozpoczyna się bezlitosny wyścig z czasem.

Playlista to jedyne w swoim rodzaju połączenie muzyki i mocnego thrillera. 15 piosenek zostało skomponowanych, wykonanych i nagranych przez znanych artystów specjalnie do tego thrillera!
W amoku
Ten dzień ma być dla niej ostatni. Policyjna negocjatorka Ira Samin bardzo starannie przygotowała swoje samobójstwo. Za bardzo ciąży jej na sumieniu śmierć najstarszej córki.

Niespodziewanie tego właśnie dnia zostaje powołana do zespołu zajmującego się brutalnym porwaniem zakładników w studiu popularnej rozgłośni radiowej. Porywacz-psychopata prowadzi stamtąd przerażającą grę: w audycji na żywo co godzinę dzwoni do losowo wybranej osoby. Jeśli odbierając telefon wypowie ona ustalone przez niego hasło, jeden zakładnik zostanie zwolniony. Jeśli nie, jeden zakładnik zostanie zastrzelony.

Mężczyzna grozi, że będzie prowadził swoją grę dopóty, dopóki policja nie przyprowadzi do studia jego narzeczonej. Wszystko jednak wskazuje, że jego narzeczona od kilku miesięcy... nie żyje. Ira Samin rozpoczyna mordercze negocjacje, którym przysłuchują się miliony ludzi w całym kraju.

Łamacz Dusz
Nie zabijał ich. Nie gwałcił. Nie torturował. Jego zbrodnia była o wiele gorsza. Trzy kobiety - młode, piękne i pełne życia - giną bez śladu. Odnalezione - są jak martwe, chociaż wciąż żyją. Żeby je zniszczyć psychicznie psychopacie określanemu w mediach jako Łamacz Dusz wystarczyło siedem dni.

Zbliża się Boże Narodzenie i porwania ustają. Tymczasem w zaspie przed luksusową kliniką psychiatryczną zostaje znaleziony mężczyzna. Kiedy odzyskuje przytomność, niczego nie pamięta. Wkrótce do kliniki przywożą nowego pacjenta w ciężkim stanie.

Szaleje śnieżna burza. Odcięta od świata klinika staje się sceną niewyobrażalnych zbrodni. Czyżby Łamacz Dusz uderzał znowu I dlaczego akurat tu
SEBASTIAN FITZEK - autor numer 1 w Niemczech, mistrz thrillerów psychologicznych wydawanych w 33 krajach.

Książka "Prezent / Nocny Powrót / Playlista / W amoku / Łamacz Dusz. PAKIET" - Sebastian Fitzek - oprawa miękka - Wydawnictwo Amber. Książka posiada 1696 stron i została wydana w 2023 r. Cena 91.53 zł. Zapraszamy na zakupy!