pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Prezent dla Ukochanego
książka:

Prezent dla Ukochanego

Dane szczegółowe:
Producent: Rafael
Rok wyd.: 2020
Oprawa: pudełko
Ilość stron: 232 s.
EAN: 6664442225557
Data: 2020-01-29
Cena wydawcy: 79.80 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:

Prezent dla Ukochanego - Jacek Pulikowski - opis książki:

" Relacja mąż–żona jest dla współmałżonków najważniejsza, ważniejsza niż wszystkie relacje
międzyludzkie na świecie. Jest ona również wzorem relacji damsko-męskiej dla dzieci. Jest
podstawą poczucia ich bezpieczeństwa
". ~ Jacek Pulikowski z książki "Kto tu rządzi?"

Czego dziś potrzebuje mężczyzna, żeby być w pełni szczęśliwym? Nie są to ani pieniądze, ani najszybszy samochód, ani nawet wysokie stanowisko! On potrzebuje jednej, bardzo prostej rzeczy - odkrycia siebie - swojej tożsamości i drogi, którą będzie chciał kroczyć. Możesz pomóc Twojemu Ukochanemu odkryć to wszystko, wręczając Mu niezwykły prezent !

 

 

Jesteśmy przekonani, że On zasługuje na to, co najlepsze. Właśnie dla Niego spośród wielu wartościowych książek wybraliśmy te najlepsze, które pomogą Mu odkryć w życiu prawdziwe szczęście.

Choć na pierwszy rzut oka to tylko zwykłe pudełko, zdecydowanie do zwykłych nie należy. Dlaczego? Bo kryje w sobie coś, czego potrzebuje każdy mężczyzna, aby... poczuć się silnym i szczęśliwym!

Twój Ukochany znajdzie w środku:

- Książkę "Tylko spokój może nas uratować", czyli zapis pełnych napięć, emocji i rozbieżności rozmów prowadzonych przez 3 zupełnie różne osobowości. To książka, która bawi, zmusza do refleksji, uczy i z całą pewnością nie pozostawia obojętnym;

- Poradnik "Kto tu rządzi? " autorstwa Jacka Pulikowskiego, który pomoże Mu odnaleźć prawdziwą męską siłę w dzisiejszym świecie, a także pomoże odkryć jak unikać wyniszczających kłótni;

- Praktyczną zakładkę do książki z inspirującym cytatem .

Zaufaj nam i podaruj swojemu Ukochanemu najlepszy z możliwych prezentów! Jednak dobre treści, jakie proponujemy w tym zestawie to nie wszystko! Całość została ręcznie, estetycznie zapakowana.


"Kto tu rządzi?" - Postaw na książkę, która zrewolucjonizuje Twoje relacje! Nie znajdziesz tu podręcznikowych regułek, lecz mnóstwo przydatnych rad, które zrodziły się w czasie wielu lat pracy z małżeństwami. Z pomocą idzie Jacek Pulikowski, który dzięki swoim licznym konferencjom pomógł już wielu parom odkryć nową jakość ich związku.


"Tylko spokój może nas uratować" - Trzy osobowości, trzej różni wiekiem mężczyźni, trzy różne drogi życiowe, trzej różni "ojcowie", a w centrum ich dyskusji: KOBIETA. Zapis pełnych napięć, burz, emocji, rozbieżności i konsensusów rozmów, jakie prowadził Paweł Królikowski - ojciec senior, Janek Królikowski - syn i... ojciec oraz ks. Marek Chrzanowski, czyli ojciec duchowy. Sprawdź, co każdy z nich ma do powiedzenia o życiu, kobietach i szczęściu. Książka, która bawi, zmusza do refleksji, uczy i z całą pewnością nie pozostawia obojętnym.

Dlaczego warto postawić na nasz box prezentowy? Ponieważ doskonale dobrany zestaw dla każdego współczesnego mężczyzny został stylowo zapakowany. Wyjątkowego charakteru dodaje mu karnet do samodzielnej personalizacji. Tak przygotowany przez nas zestaw to gotowy prezent. Wszystko, co będziesz musiała zrobić, to... rozpakować przesyłkę i wręczyć Ukochanemu upominek!

 

Książka „Prezent dla Ukochanego” - oprawa pudełko - Wydawnictwo Rafael. Książka posiada 232 stron i została wydana w 2020 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce ""
Jacek Pulikowski - autor m.in.:
4 funkcje mężczyzny - okładka książki
4 funkcje mężczyzny Jacek Pulikowski;
Dlaczego czystość? - okładka książki
Dlaczego czystość? Jacek Pulikowski;
Remont małżeński - okładka książki
Remont małżeński Jacek Pulikowski;
Razem czy osobno? - okładka książki
Razem czy osobno? Jacek Pulikowski;
Warto żyć zgodnie z naturą - okładka książki
Warto żyć zgodnie z naturą Jacek Pulikowski;
Mężczyzna od a do z - okładka książki
Mężczyzna od a do z Jacek Pulikowski;
Kobieta od a do z - okładka książki
Kobieta od a do z Jacek Pulikowski;
O męskości (CD) - pudełko audiobooku
O męskości (CD) Jacek Pulikowski;
Szczęscie mężczyzny - okładka książki
Szczęscie mężczyzny Jacek Pulikowski;
Warto być ojcem - okładka książki
Warto być ojcem Jacek Pulikowski;
Kupujący tę pozycję zamówili również: